تبلیغات

برنامه روز دوم جشنواره تئاتر فجر

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در دومین روز جشنواره تئاتر فجر که همزمان با روز شنبه دوم بهمن ماه است، « قاقمان » نوشته حامد مکملی و کار مرتضی نجفی در تالار «چهارسو» تئاتر شهر اجرا می‌شود. این نمایش به‌عنوان کاری از شهر قزوین ، در دو نوبت 18:30 و 20:30 دقیقه به صحنه می‌رود.

تالار «سایه» در دومین روز جشنواره شاهد اجرای نمایش «جزیره » نوشته داریوش علیزاده و و کار سعید دشتی است. این نمایش که از کرج در جشنواره حضور دارد، در دو نوبت 17 و 19 به صحنه می‌رود.

اما تالار «قشقایی» میزبان نمایش «پنجگانه خون ،خور ،ملمداس» نوشته و کار علیرضا داوری است. این نمایش که کاری از بندر عباس است، در دو سانس 17:30 و 19:30 به صحنه می‌رود.

«خاطرات هنرپیشه نقش دوم» نوشته بهرام بیضایی و کار افشین زمانی اثری است که در تماشاخانه سنگلج به صحنه می‌رود. این نمایش در یک نوبت و راس ساعت 20:30 اجرا می‌شود.

در تالار مولوی نمایش «دوازده » نوشته رجینالد رز و کار جواد خورشا اجرا می‌شود . این نمایش نیز در دو نوبت 17 و 19 به صحنه می‌رود.

در تالار هنر نیز نمایش «سلفه »به نویسندگی عامر ابوالهیل و احمد سعدون و کارگردانی امر ابوالهیل از عراق در دو نوبت 17 و 19 به روی صحنه می رود.

«مستاجر » نام نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی ستاره امینیان که در تالار حافظ اجرا دارد. این نمایش در دو نوبت 18 و 20:30 به صحنه می‌رود.

تالار دکتر ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر میزبان نمایش «حادثه در ویشی» نوشته آرتور میلر و کار منیژه محامدی است. این نمایش در دو نوبت 17 و 20 به صحنه می‌رود.

«جاودانگی » نوشته گروهی و کار نیما دهقان در تالار استاد سمندریان ایرانشهر به صحنه می‌رود. این نمایش نیز در دو نوبت 18 و 20:45 اجرا دارد.

«خواب زمستانی » نوشته و کار لیلی عاج نام نمایشی است که از اصفهان در جشنواره تئاتر فجر اجرا دارد. این نمایش در دو نوبت 16 و 18 در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه می‌رود.

در دومین روز جشنواره تئاتر فجر 7 نمایش در بخش محیطی اجرا می‌شوند.

نمایش «جهش» نوشته و کار بریس باتان از فرانسه در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود. این نمایش راس ساعت 16:30و 18:30 اجرا دارد.  نمایش «نیمه» به نویسندکی و کارگردانی محمد مظفری از بوشهر ساعت 17 در محوطه اصلی تئاتر شهر اجرا می‌شود.

نمایش «کوچ » نوشته و کار بهنام کاوه دیگر نمایش محیطی است که ساعت 18 در محوطه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

نمایش «مونگ بهیتی» نام نمایشی است به نویسندگی محسن اردشیر و کارگردانی غنچه شکوهیان و محسن اردشیر که از آمل در محوطه باز خانه هنرمندان ساعت 16 و درمحوطه برج میلاد ساعت 11اجرا می‌شود.

نمایش «روایت پیچیده یک کلنگ» به نویسندگی و کارگردانی مهسا افتحی که از تفرش در جشنواره شرکت کرده است. این نمایش ساعت 16:30 در فضای باز خانه هنرمندان اجرا می‌شود.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از اول تا دوازدهم بهمن برگزار می‌شود.

58241

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.