تبلیغات

رابسون در آزمون شانس مجدد

کد خبر: ۴۶۵۰۰۴

۵۷۱  بازدید

مدافع برزیلی استقلال با توجه به محرومیت پادوانی این شانس را دارد که دوباره در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرد.

ورزش سه: با درخشش مجید حسینی در ترکیب استقلال، این مدافع جوان تبدیل به بازیکن اصلی منصوریان در خط دفاعی شده است. حسینی که بی توجه به سن پایین، رهبری ایده آل در مرکز خط دفاعی آبی ها به شمار می رود، باعث شده تا رابسون برزیلی در دو بازی گذشته استقلال تبدیل به مهره ای نیمکت نشین شود تا زوج او با پادوانی، در مرکز خط دفاع قرار بگیرد.

با توجه به محرومیت پادوانی، رابسون دیگر بازیکن برزیلی استقلال در دیدار با نفت آبادان به ترکیب اصلی اضافه خواهد شد تا محرومیت دوست برزیلی اش برای او شانس دوباره ای ایجاد کند. رابسون که در ابتدای فصل مهره فیکس ترکیب منصوریان بود، در هفته های اخیر نیمکت نشین شده اما بازی با نفت آبادن فرصتی دوباره برای این بازیکن است تا دوباره توانایی های خود را به منصوریان و کادرفنی استقلال اثبات کند. هرچند دیدار خارج از خانه برابر تیم نفت آبادان آزمون سختی برای رابسون جوان به شمار می رود، اما این بازیکن به خوبی می داند برای بازگشت به ترکیب اصلی آبی ها باید در این دیدار نمایش قابل قبولی داشته باشد.

رابسون در آزمون شانس مجدد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.