تبلیغات

روايت باورنکردني همسر مرحوم پورحيدري از خيانت بزرگ چند بازيکن استقلال!

روايت باورنکردني همسر مرحوم پورحيدري از خيانت بزرگ چند بازيکن استقلال!

ايلنا/ فريده شجاعي از سو استفاده از اعتماد همسرش به دوستانش خبر مي‌دهد.
همسر منصور پورحيدري گفت: منصور به دليل اعتمادي که به يکي دو نفر از دوستانش داشت از آن ها ماشين و زمين خريده بود که بر حسب رفاقت و اعتماد هنوز سند نزده بود. متاسفانه اين آدم ها هم از اعتماد منصور سو استفاده کردند و بعد از مرگش اين ها را براي خود برداشتند.
وي در ادامه افزود : از طريق مراجع قانوني پيگير اين مسئله هستيم تا بتوانيم حق منصور را بگيريم.
فريده شجاعي در خصوص خيانتي که به همسرش در بازي با ملوان شد و مانع از کسب قهرماني آنها در آن مقطع شد نيز گفت : در آن بازي چند نفر به منصور خيانت کردند. او اين مسئله را مي دانست و به خاطر همين اتفاق هميشه متاثر بود و از نظر روحي شرايط سختي برايش به وجود آورده بود. تا يک هفته اصلا حرف نمي زد. من و پسرم هم مي دانستيم که چه بر سر او آمده است .چند بازيکن عليه او خيانت کرده بودند و به همين دليل نمي توانيم خيانت آن ها را از ياد ببريم.
وي در ارتباط با اين که منصور پورحيدري آن بازيکنان را بخشيد، گفت: در اين خصوص منصور چيزي به ما نگفت اما من و پسرم نمي توانيم خيانت آن ها را از يادمان ببريم.منبع: ايلنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.