تبلیغات

زاکاني: مي‌خواهند دعوا راه بيندازند تا جامعه وعده‌هاي آنها را فراموش کند

زاکاني: مي‌خواهند دعوا راه بيندازند تا جامعه وعده‌هاي آنها را فراموش کند

فارس/ / نماينده مردم تهران در مجلس نهم علت تاخت‌وتازهاي اخير به قوه قضاييه را ناشي از گير دادن اين قوه به کمک مالي اسپانسرها به ستاد انتخاباتي بعضي خواند و گفت: عده‌اي مي‌خواهند همه امکانات کشور را به نورچشمي‌ها بدهند تا فردا براي ما صاحب قدرت تعريف کنند.

عليرضا زاکاني نماينده مردم تهران در مجلس نهم شامگاه امروز جمعه يکم بهمن در نشست «بصيرت و ولايت» که در مسجد انصارالحسين شهرک شهيد محلاتي برگزار شد با اشاره به اينکه عده‌اي دارند کشور را به اسم سرمايه‌گذاري در تمام سطوح وابسته مي‌کنند، گفت: آيا بايد يک جاسوس در زندان خبر دهد که قرارداد FATF منعقد شده است؟ دستگاه امنيتي کشور در زمان عقد اين قرارداد کجا بود؟

وي در بخش ديگري از سخنان خود با يادآوري اينکه فتنه زشتي‌هاي زيادي داشت و انقلاب را تا لبه پرتگاه برد، خاطرنشان کرد: قطعنامه 1929 دستاورد فتنه بود.

نماينده مردم تهران در مجلس نهم با اشاره به اينکه در فضاي غبارآلود فتنه، عده‌اي کشور را غارت و پتروشيمي باختر را که دولت براي بخشي از آن 7 هزار ميليارد تومان هزينه کرده بود با 130 ميليارد تومان خريداري کردند، گفت: عده‌اي راه را براي غارت باز مي‌کنند.

وي با ذکر اين نکته که اين بحث‌ها انتخاباتي نيست و عده‌اي مي‌خواهند اساس انقلاب را تهديد کنند، اظهار داشت: آمريکا به اين افراد پول هم بدهد نمي‌توانند کار کنند چون خسته‌اند.

زاکاني علت تاخت‌وتازهاي اخير به قوه قضاييه را گير دادن اين دستگاه به کمک مالي اسپانسرها به ستادهاي انتخاباتي بعضي خواند و گفت:‌ عده‌اي براي گزارش دادن به جامعه دست‌شان خالي است و مي‌خواهند دعوا راه بيندازند تا جامعه قول و وعده‌هاي آنها را فراموش کند.

وي در ادامه با تأکيد بر اينکه عده‌اي مي‌خواهند تمام امکانات کشور را به نورچشمي‌ها بدهند تا فردا روزي براي ما صاحب قدرت تعريف کنند، عنوان داشت: مملکت ما دارا است اما عده‌اي باور ندارند.

نماينده مردم تهران در مجلس نهم از لزوم شفافيت اقتصاد کشور سخن گفت و با بيان اينکه همتي براي اين کار وجود ندارد، افزود: امروز در آستانه انتخابات هستيم و بايد چشم‌مان را باز کنيم چرا که هر نفاق و شکاف در جبهه انقلاب آتش به خرمن است و بايد بکوشيم که جبهه انقلاب پيروز شود.

وي وظيفه جريان انقلابي را انقلابي بودن در حد اعلا خواند و بيان داشت:‌ در سال 76 مردم از دولت سازندگي ذله بودند بعد نامزدمان ناطق شد؟

زاکاني با يادآوري اينکه مردم در سال 84 به دليل ارزش‌ها به احمدي‌نژاد رأي دادند، تصريح کرد: اگر موسوي انتخاب مي‌شد کشور را به آتش مي‌کشيد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.