تبلیغات

استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی

گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های استخدام مراکز مختلف در سراسر کشور را در قالب بسته‌های استخدامی به صورت روزانه منتشر می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی از کلیه دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی یا بالاتر رشته عمران که تمایل به نظارت بر واحد های مسکونی در روستاها را دارند جهت همکاری در نظام فنی روستایی دعوت به عمل می آورد:

مدارک لازم:


فرم تکمیل شده ثبت نام

دو قطعه عکس ۴*۳

تصویر اول شناسنامه (در صورت توضیحات، تصویر صفحه آخر الزامی است)

تصویر کارت ملی

تصویر کارت پاین خدمت یا معافیت دائم از خدمت (برای آقایان)

تصویر آخرین مدرک تحصیلی

اصل فیش شرکت در آزمون (مبلغ سیصد هزار ریال به شماره حساب ۰۱۰۰۸۳۲۳۴۳۰۰۶ بانک صادرات شعبه مرکزی بجنورد بنام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی)

زمان برگزاری آزمون روز جمعه ۹۵/۱۱/۲۹ ساعت ۰۹:۰۰ صبح میباشد که محل برگزاری متعاقباً اعلام می گردد و متقاضیان میتوانند کلیه مدارک خواسته شده را از تاریخ ۹۵/۱۱/۰۲ لغایت ۹۵/۱۱/۲۰ به آدرس: بنیاد مسکن واقع در شهرستان ها ارسال نمایند.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.