تبلیغات

با قلب های قرمز همسرتان را غافلگیر کنید!! - آکا

آکایران :یکی از بهترین ایده ها برای تزیین خانه در روزهای خاص و استقبال از همسر، استفاده از قلب های رنگی است. با این قلب های رنگی می توانید تمام خانه تان را تزیین کنید.

دکوراسیون داخلی خانه تان را با قلب های رنگی تزیین کنید,دکوراسیون, ولنتاین, دکوراسیون خانه,نکات خانه داری مفیدشمع اتاق تان را با قلب های رنگی تزیین کنید

بنا به گزارش آکاایران : با کاغذهای رنگی قلب هایی در اندازه های مختلف ببرید و با سیم مفتولی باریک آن را به دور شمع های ساده ببندید. می توانید برای تزیین میز شام تان از این شمع های قلبی استفاده کنید.

,دکوراسیون, ولنتاین, دکوراسیون خانه,نکات خانه داری مفیدیک کوسن قلبی درست کنید

یک تکه بزرگ پارچه قرمز رنگ تهیه کنید و روز آن الگوی قلب را درآورید. برای دادن تنوع بیشتر به این کوسن، برای قسمت پش از پارچه طرح دار استفاده کنید. این دو تکه را بعد از بریدن به صورت برعکس رو هم بگذارید و دورتادور آن را بدوزید و مقداری را به عنوان جایی برای قرار دادن الیاف باز بگذارید. از همان جایی که بازگذاشته اید رویه کوسن را برگردانید و درون آن را با الیاف پر کنید. از این کوسن برای تزیین مبل راحتی تان استفاده کنید.

,دکوراسیون, ولنتاین, دکوراسیون خانه,نکات خانه داری مفیدقلب ها را به میز غذاخوری تان بیاورید

برای تزیین میز غذاخوری تان از زیر بشقابی های قلبی شکل استفاده کنید. اگر حوصله و وقت داشته باشید می توانید با تهیه فوم های رنگی و دادن برش های قلبی بسیار تمیز، زیربشقابی ها را خودتان درست کنید.

,دکوراسیون, ولنتاین, دکوراسیون خانه,نکات خانه داری مفیدبا قلب های کاغذی صندلی میز ناهارخوری تان را تزیین کنید

با کاغذ رنگی های مختلف، شکل های مختلف قلب را بریده و درآورید. با تمام این قلب های کاغذی یک حلقه گل درست کنید و این حلقه گل را با روبان به دسته صندلی ای که همسرتان روی آن می نشیند آویزان کنید.

,دکوراسیون, ولنتاین, دکوراسیون خانه,نکات خانه داری مفیدقلب های رنگی را به تخت خواب تان ببرید

با مقواهای قرمز و رنگی، چند عدد قلب را ببرید و تمام آن ها را به یک ریسه کنفی بچسبانید. برای تزیین بالای تخت خواب تان این یک ایده بسیار زیبا و رمانتیک است.

,دکوراسیون, ولنتاین, دکوراسیون خانه,نکات خانه داری مفیدبرای همسرتان بوک مارک های ( علامت های مشخص کننده صفحات کتاب ) قلبی درست کنید

برای این کار کافی است یک تکه پارچه نمدی سفید و قرمز خریداری کنید . از پارچه سفید دو تکه در سایز 10 در 2 سانت ببرید. از  پارچه نمدی قرمز هم شکل های قلبی شکل را درآورید . با نخ کاموای قرمز روی تکه پارچه سفید کوک های ریز قرمز بزنید. سپس روی قلب قرمز را روی آن بچسبانید.

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار