تبلیغات

مشکل نریمان جهان در پرسپولیس

به گزارش افکارنیوز،

 سامان که به عنوان اولین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات، پیش از سروش رفیعی راهی پرسپولیس شده بود، هنوز با بازیکنان این تیم ارتباط نزدیکی برقرار نکرده است. دوست صمیمی او در تیم فرشاد احمدزاده است از که از گذشته با او رفاقت داشته است. با اکثر بازیکنان  پرسپولیس اما روابط در حد احترام متقابل و سلام و علیک است و صحبت خاصی رد و بدل نمی شود.

البته رفاقت با فرشاد احمدزاده می تواند در ارتباط نریمان جهان با حلقه بازیکنان اصلی پرسپولیس تاثیر گذار باشد؛ احمدزاده در کنار طارمی، مسلمان، کامیابی نیا و رضاییان بیشترین ارتباط را در پرسپولیس دارند و در تمرینات و اردوها معمولا این 5 بازیکن در کنار هم دیده می شوند.

تا کنون چندین بار از فرشاد احمدزاده درباره سامان نریمان جهان سوال پرسیده شده است: سامان خجالتیه؟ چرا موقع شام یک جای خلوت رو انتخاب می کنه؟  

فرشاد نیز در مقابل این صحبت ها و همین طور حرف های درگوشی هم تیمی هایش درباره دوست صمیمی اش پاسخ داده است: سامان کمی خجالتی است. تا چند وقت دیگر با بچه ها صمیمی می شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.