تبلیغات

پلاسکو وجنگ ادامه‌دار آتش‌نشانان با آتش نهفته/ ماجرای تماس تلفنی چندزیرآوارمانده

عملیات جستجو و آواربرداری در ضلع جنوبی ساختمان پلاسکو ، در حالی ادامه دارد که با وزش باد شعله‌های آتش زبانه می کشد.

حادثه پلاسکو

عملیات جستجو و آواربرداری در ضلع جنوبی ساختمان پلاسکو، در حالی ادامه دارد که با وزش باد شعله‌های آتش زبانه می کشد.

با گذشت بیش از 45 ساعت از حادثه پلاسکو ، عملیات جستجو و آواربرداری به رغم سختی و همه پیچیدگی‌ها ادامه دارد و ماموران با تمام انگیزه تلاش و فعالیت می‌کنند.

اما همانطور که پیش از این نیز گزارش شده بود، بلند کردن آوارها و وزش باد گاه موجب افزایش دود سفید و شلعه‌ور شدن بخش‌های از منطقه می‌شود که در آخرین مورد دقایقی قبل یکبار دیگر شعله های آتش ساختمان ضلع شمال غربی را گرفت و همچنین در ضلع جنوبی هم افزایش حجم دود مشاهده می شود اما با این وجود کار آواربرداری ادامه دارد و شعله‌های اتش هم در کوتاه ترین زمان توسط آتش نشانان اطفا می شود.
گفتنی است شب گذشته در پارکینگ ساختمان پاساژ کویتی‌ها پیش از این تونلی زده شده بود که گفته می‌شود از آن صدایی به گوش رسیده است که این امر احتمال زنده ماندن فرد یا افرادی در زیر آوار را قوت بخشیده است.

گویا به جز آتش‌نشانان، تعدادی کارگر هم زیر آوار هستند. بر اساس اظهارات یکی از آتش‌نشانان، تلفن همراه این کارگرها روشن بوده و در تماس بوده‌اند اما در حال حاضر تلفنشان خاموش شده است. این احتمال وجود دارد که شارژ دستگاهشان تمام شده باشد. همچنین ممکن است افرادی که گفته می‌شود به پیام ماموران پاسخ داده و به دیوار کوبیده‌اند، همین کارگرها باشند.

ایسنا

اخبار مرتبط:

سلفی بگیران فاجعه پلاسکو و واکنش علی دایی به آن! + عکس

فاجعه پلاسکو | بازدید روحانی از ساختمان فروریخته پلاسکو+ تصاویر

حادثه پلاسکو | گاوصندوق‌های بیرون کشیده شده از آوار! + عکس

فاجعه پلاسکو | در دومین شب امداد و نجات حادثه پلاسکو چه گذشت؟! + تصاویر

مالک ساختمان پلاسکو کدام نهادقدرتمندی است که به همه هشدارهای ایمنی بی توجهی کرده؟

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.