تبلیغات

برنامه دومين روز تئاتر فجر/ فرانسوي‌ها به محوطه تئاترشهر مي‌روند

برنامه دومين روز تئاتر فجر/ فرانسوي‌ها به محوطه تئاترشهر مي‌روند

مهر/ سي و پنجمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر در دومين روز برگزاري خود ميزبان ۱۰ نمايش در بخش صحنه‌اي و ۷ نمايش در بخش محيطي است.
در دومين روز جشنواره تئاتر فجر که همزمان با روز شنبه دوم بهمن است، «قاقمان» نوشته حامد مکملي و کار مرتضي نجفي در تالار چهارسوي تئاتر شهر اجرا مي‌شود. اين نمايش به‌عنوان کاري از شهر قزوين، در ۲ نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ دقيقه به صحنه مي‌رود.
تالار سايه در دومين روز جشنواره شاهد اجراي نمايش «جزيره» نوشته داريوش عليزاده و کار سعيد دشتي است. اين نمايش که از کرج در جشنواره حضور دارد، در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ به صحنه مي‌رود. تالار قشقايي ميزبان نمايش «پنجگانه خون، خور، ملمداس» نوشته و کار عليرضا داوري است. اين نمايش که کاري از بندرعباس است، در ۲ نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ به صحنه مي‌رود.
«خاطرات هنرپيشه نقش دوم» نوشته بهرام بيضايي و کار افشين زماني اثري است که در تماشاخانه سنگلج به صحنه مي‌رود. اين نمايش در يک نوبت و راس ساعت ۲۰:۳۰ اجرا مي‌شود. در تالار مولوي نمايش «دوازده» نوشته رجينالد رز و کار جواد خورشا اجرا مي‌شود. اين نمايش نيز در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ به صحنه مي‌رود.
در تالار هنر نيز نمايش «سلفه »به نويسندگي عامر ابوالهيل و احمد سعدون و کارگرداني امر ابوالهيل از عراق در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ روي صحنه مي رود. «مستاجر » نام نمايشي است به نويسندگي و کارگرداني ستاره امينيان که در تالار حافظ اجرا دارد. اين نمايش در دو نوبت ۱۸ و ۲۰:۳۰ به صحنه مي‌رود.
تالار ناظرزاده تماشاخانه ايرانشهر ميزبان نمايش «حادثه در ويشي» نوشته آرتور ميلر و کار منيژه محامدي است. اين نمايش در دو نوبت ۱۷ و ۲۰ به صحنه مي‌رود. «جاودانگي» نوشته گروهي و کار نيما دهقان در تالار سمندريان ايرانشهر به صحنه مي‌رود. اين نمايش نيز در دو نوبت ۱۸ و ۲۰:۴۵ اجرا دارد.
«خواب زمستاني» نوشته و کار ليلي عاج نام نمايشي است که از اصفهان در جشنواره تئاتر فجر اجرا دارد. اين نمايش در دو نوبت ۱۶ و ۱۸ در تالار استاد انتظامي خانه هنرمندان ايران به صحنه مي‌رود. در دومين روز جشنواره تئاتر فجر ۷ نمايش در بخش محيطي اجرا مي‌شوند.
نمايش «جهش» نوشته و کار بريس باتان از فرانسه در محوطه باز تئاتر شهر اجرا مي‌شود. اين نمايش راس ساعت ۱۶:۳۰و ۱۸:۳۰ اجرا دارد. نمايش «نيمه» به نويسندگي و کارگرداني محمد مظفري از بوشهر ساعت ۱۷ در محوطه اصلي تئاتر شهر اجرا مي‌شود.
نمايش «کوچ » نوشته و کار بهنام کاوه ديگر نمايش محيطي است که ساعت ۱۸ در محوطه تئاتر شهر اجرا مي‌شود. نمايش «مونگ بهيتي» نام نمايشي است به نويسندگي محسن اردشير و کارگرداني غنچه شکوهيان و محسن اردشير که از آمل در محوطه باز خانه هنرمندان ساعت ۱۶ و درمحوطه برج ميلاد ساعت ۱۱ اجرا مي‌شود.
نمايش «روايت پيچيده يک کلنگ» به نويسندگي و کارگرداني مهسا افتحي که از تفرش در جشنواره شرکت کرده است. اين نمايش ساعت ۱۶:۳۰ در فضاي باز خانه هنرمندان اجرا مي‌شود.
سي و پنجمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر به دبيري سعيد اسدي از اول تا دوازدهم بهمن برگزار مي‌شود.
با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.