تبلیغات

بورس به احترام آتش نشانان می ایستد

پیشنهاد کارگزاری ها از طرف شرکت بورس و فرابورس مورد توجه قرار گرفت و مقرر شد امروز شنبه مورخ 2 بهمن 95 به احترام و افتخار شهیدان آتش نشان و خانواده های محترم ایشان،‌انجام معاملات در بازارهای عادی بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ایران از ساعت 10 الی 10:03 به مدت 3 دقیقه متوقف شود.

به گزارش شمانیوز: به پیشنهاد برخی کارگزاران قرار بود امروز از ساعت 10 تا 10 و سه دقیقه معاملات بورس به احترام آتش نشانان جان فشان به مدت سه دقیقه متوقف شود که دقیقه ای قبل از سوی شرکت بورس و فرابورس اطلاعیه ای برای توقف معاملات در این زمان صادر شد.

 چندین کارگزاری به شکل اختیاری به نیت احترام به آتش نشانان جان بر کف در حادثه پلاسکوی تهران و ادای احترام به خانواده های این عزیزان تصمیم به توقف معاملات به مدت سه دقیقه از ساعت 10 تا 10 و سه دقیقه گرفتند.
این تصمیم که در ابتدا اختیاری بود، مورد توجه کارگزاری های مختلف چون کارگزاری بانک کشاورزی، فارابی، آتیه همگام، سهم آشنا، پگاه یاوران نوین، ساوآفرین، فولاد مبنا، اقتصاد بیدار، بورس آثل، کارگزاری بانک آینده، آگاه همگام، اردیبهشت ایرانیان، آرمون بورس، فیروزه آسیا، کارگزاری بانک مسکن، تدبیرگر سرمایه، نهایت نگر و راتین بورس اصفهان قرار گرفته و اعلام آمادگی کردند که در این زمان به یاد قهرمانان جان فشان پلاسکو ایستاده و به قرائت فاتحه خواهند پرداخت.
 
قرار بود این کارگزاری ها در این لحظه از بروزرسانی همه بخش های خود خودداری کنند و از معامله گران آن لاین خود نیز در خواست کرده اند تا معاملات خود را حتی الامکان قبل یا بعد از این زمان انجام دهند که با توجه به اطلاعیه شرکت بورس و فرابورس تمامی معاملات در این زمان متوقف می شود.
پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، نیز همسو با کل جامعه در غم از دست دادن عزیزان آتش نشان با خانواده های محترم آنان  هم درد است، و ضمن ادای احترام برای این فداکاران و جان فشانان ملی برای خانواده های آنان آرزوی صبر و شکیبایی دارد.
 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.