تبلیغات

محمود صادقي رئيس شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات شد

محمود صادقي رئيس شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات شد

ايسنا/ در آخرين جلسه شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات، انجمن اسلامي مدرسين دانشگاه‌ها رياست دوره‌اي اين شورا را به عهده گرفت و محمود صادقي رئيس شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات شد.

محمود صادقي اظهار کرد: بعد از پايان دوره رياست حزب کارگزاران سازندگي بر شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات، انجمن اسلامي مدرسين دانشگاه‌ها از اول بهمن‌ ماه، عهده‌دار رياست دوره‌اي اين شورا شد.
وي با بيان اينکه رياست انجمن اسلامي سه‌ماهه خواهد بود، گفت: در دوره‌اي که انجمن اسلامي مدرسين دانشگاه‌ها رياست شوراي هماهنگي را بر عهده دارد آنچه که روال معمول اين شورا بوده را دنبال مي‌کند اما مهمترين بحث، بحث انتخابات است که اين موضوع نيز به صورت جدي دنبال خواهد شد.
اين نماينده مجلس همچنين خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل شوراي سياست ‌گذاري اصلاح‌طلبان، رئيس دوره‌اي شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات به عنوان يکي از نايب رئيسان شوراي عالي سياست‌گذاري انتخاب مي‌شود. در حال حاضر آقاي عارف رئيس شورا،‌ حجت‌الاسلام والمسلمين موسوي لاري يکي از نايب رئيسان و بنده هم به عنوان رئيس دوره‌اي شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات يکي ديگر از نايب رئيسان شوراي سياست‌گذاري خواهم بود.
صادقي در پايان در پاسخ به اين پرسش که تعامل شما با شوراي سياست‌گذاري در اين دوره چگونه خواهد بود، گفت: انجمن اسلامي همواره تعامل خوبي با شوراي سياست‌گذاري داشته و بنده هم به عنوان دبيرکل انجمن اسلامي مدرسين دانشگاه‌ها همواره در جلسات شوراي سياست‌گذاري حضور داشته‌ام. طبيعتاً در اين دوره اين تعامل ميان شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات و شوراي عالي سياست‌گذاري اصلاح‌طلبان بيشتر خواهد شد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.