تبلیغات

نظر محمدرضا گلزار ،حامد بهداد و بهرام رادان درباره ازدواج + عکس -آکا

,[categoriy]

کدام عشق واقعی است؟

حامد بهداد در مصاحبهای با زندگی ایدهآل گفته بود:« عشق وجود خارجی ندارد ولی یک فهم درونی و ناخودآگاه از آن داری. عشق یعنی فنا. بخشش دائم و بی حد و حصر بدون اینکه طلبی از آن داشته باشی» وقتی چنین اعتقادی درباره عشق داشته باشید معلوم است که چقدر کار سخت می شود. به خصوص وقتی معروف هم باشید کار سخت تر هم می شود، زیرا کوچک و بزرگ دوستتان دارند و در جاهای مختلف مورد علاقه افراد متفاوت قرار می گیرید. در چنین شرایطی مشکل است تشخیص دهید چه کسی به خاطر خودتان شما را دوست دارد و چه کسی تنها شهرت شما را. جالب است بدانید حتی طرفدارانی هم هستند که گمان می کنند این عشق دو طرفه است؛ یعنی مثلا مدعی می شوند که بهرام رادان هم عاشق من است و حتی همه جا این موضوع را علنی می کنند. این افراد دارای نوعی بیماری روانی به نام «اروتمانیا» هستند و گاهی می توانند حسابی برای چهره های معروف دردسرساز شوند و حتی در زندگی خانوادگی آنها مشکلاتی اساسی به وجود می آورند.

بهرام رادان می گوید:«وقتی یک هنرپیشه معروف می شود ممکن است در ۲۰ سالگی اش ازدواج کند همین طور ممکن است او تا ۶۰ سالگی اش ۴ تا ۵ بار دیگر ازدواج کند. ترجیح من این نیست که کارنامه ای پر از ازدواج های ناموفق داشته باشم. ترجیح می دهم این بستر را طوری بچینم که براساس عقل من باشد نه احساسم.طوری برنامه ریزی کنم که ضریب خطایم به حداقل برسد» این گفته رادان حکایت از داستانی آشنا دارد، داستانی که نه در ایران بلکه در تمام دنیا هر روز اتفاق می افتد تا جایی که مجله معروف «سایکولوژی تودی» یکی از معتبرترین مجلات روانشناسی در گزارشی تمام دلایل ناموفق بودن ازدواج چهره های مشهور را بررسی کرده است. نویسنده آن مطلب شهرت و وسوسه های ناشی از آن را  یکی از دلایل شکست و ضعف چنین ازدواج هایی می داند. البته روانشناسان دیگری هم هستند که می گویند موقعیت خاص سینمایی عامل اصلی ضعف چنین ازدواج هایی است. که میتواند به راحتی هر رابطه بلندمدتی را خراب کند. این موضوع را هم تجربه نشان داده و هم تحقیقات علمی می گوید که این امر چه مشکلات عمیقی را در رابطه به وجود می آورد. مشکلاتی چون عدم اعتماد، بازی های روانی، عدم صداقت، خودخواهی، پرخاشگری و… همین عامل می تواند شریک زندگی را برنجاند و یکدلی رابطه را از بین ببرد.

,[categoriy]

  سختی های پنهان همسر یک ستاره بودن

حامد بهداد می گوید:«به زندگی مشترک اعتقاد دارم. روش درستی است، چون طی سالیان جواب داده است. آن حالت درست الان با شرایط زندگی من هماهنگ نیست. این اعتقاد من است. بدیهی است که دوست دارم ازدواج کنم و بچه دار شوم اما الان شرایطم مناسب نیست. در هیچ کجا از این شهر، من هیچ کورسویی از دوست داشتن در یک حریف و همراه نمی بینم.» شاید بهداد درست بگوید چرا که افراد کمی وجود دارند که صبر زندگی با یک سوپراستار سینما را داشته باشند، همسر چنین چهره های معروفی بودن مشکلات خاص خود را دارد؛ اینکه همسر فردی باشید که جوانان زیادی او را تحسین می کنند خیلی آسان نیست. نمی توان هم از آن چهره انتظار داشت که نسبت به طرفدارانش بی اعتنایی کند و همین مشکل را چندین برابر می کند. از اینها گذشته، معمولا چنین سوپراستارهایی بیشتر اوقات مشغول کار هستند و در نتیجه از خانه و خانواده دورند و همین می تواند برای همسرانشان بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. به همه این دلایل هر کسی نمی تواند آنقدر قوی باشد که از چنین دشواری هایی خم به ابرو نیاورد و احتمالا تا به حال این ۳ هنرمند محبوب نتوانسته اند چنین شخصیتی را برای همسری پیدا کنند.

« مصاحبه نوروزى محمدرضا گلزار با ماهنامه ى پرتو در سال ۱۳۸۸ »

در سال ۱۳۸۸ چه کارهایى را در اکران و پخش داشتید ؟

محمدرضا گلزار : دو خواهر .

ازدواج کردید ؟

محمدرضا گلزار : خیر .

پس شایعه هایى که پیرامون ازدواج شما گفته شده صحت ندارد ؟

محمدرضا گلزار : خیر تماما” شایعه و کذب بوده است .

در سال ۸۹ قصد ازدواج ندارید ؟

محمدرضا گلزار : من همیشه به ازدواج فکر مى کنم ولى معتقدم ازدواج یک قسمت است .

از زندگیتان راضى هستید ؟

محمدرضا گلزار : خدا رو شکر ، بله .

چه توصیه اى به مجرد ها دارید ؟

محمدرضا گلزار : توصیه مى کنم اگر شرایط کافى را دارند حتما” ازدواج کنند .

سال ۸۸ براى شما چطور بود ؟

محمدرضا گلزار : من معتقدم خداوند آنقدر بنده هایش را دوست دارد که همیشه بهترین اتفاق را در تقدیرشان قرار مى دهد .

عشق یعنى چه ؟

محمدرضا گلزار : عشق یعنى خدا .

براى اینکه جامعه ى خوبى داشته باشیم باید چه کار بکنیم ؟

محمدرضا گلزار : باید فقط به رقابت سالم فکر کنیم .

تصور شما از اوضاع جهان در سال ۸۹ ؟

محمدرضا گلزار : من به داستان هاى سیاسى علاقه ندارم و دخالت نمى کنم .

سال ۸۹ سال ببر است چه تعریفى دارید ؟

محمدرضا گلزار : من به هیچ وجه اعتقادى به این نوع مسائل ندارم .

سال جدید را چطور مى بینید ؟

محمدرضا گلزار : باید امسال دست به دست هم کشور را رو به بهبودى ببریم .

برنامه تان براى عید ؟

محمدرضا گلزار : اگر سفرى داشته باشم قطعا” کارى خواهد بود .

خاطره اى از عید ؟

محمدرضا گلزار : آشنایى با ایرج قادرى در فروردین ۷۹ .

خاطره تان از چهارشنبه سورى ؟

محمدرضا گلزار : همیشه یاد مرگ برادر ترانه علیدوستى مى افتم و اغلب از این روز مى ترسم .

پس در این مراسم شرکت نمى کنید ؟

محمدرضا گلزار : چرا ! چون به هر حال رسمى قدیمى و سنتى در فرهنگ ماست ولى اهل ترقه بازى و انفجار نیستم !

بهترین خبر در سال ۸۸ ؟

محمدرضا گلزار : موفقیت هایى که در کارم بدست آوردم .

دوست دارید در سال جدید اول چه کسى را ببینید ؟

محمدرضا گلزار : سر سفره ى هفت سین پدر و مادر و خانواده ام را مى بینم و بین دوستانم امین حیایى و محمدرضا فروتن .

دوست دارید از چه کسى عیدى بگیرید ؟

محمدرضا گلزار : از خدا .

بهترین عیدى تان از چه کسى بوده است ؟

محمدرضا گلزار : سلامتى خودم و خانواده ام که از خدا گرفته ام .

آرزوى نوروزى تان ؟

محمدرضا گلزار : باز هم فقط سلامتى .

یک دروغ ۱۳ ؟

محمدرضا گلزار : اینکه در روز ۱۳ بدر دوست عزیزم امین حیایى دار فانى را وداع گفت !!

مردان معروف دیگری که ازدواج نکرده اند

Jake Gyllenhaal

,[categoriy]

گیلنهال ۳۲ سال دارد و تا به حال در فیلم هایی چون زودیاک و کوهستان برکباک بازی کرده است.

Bradley Cooper

,[categoriy]

 

برادلی کوپر ۴۳ ساله را بیشتر به دلیل فیلم هنگ اوور می شناسند؛ این مرد دوست داشتنی سینمای تجاری تا به حال زیر بار مسئولیت ازدواج نرفته است.

Adrien Brody

,[categoriy]

آدریان برودی ۴۰ ساله تا به حال تن به ازدواج نداده است. این بازیگر مجارستانی حدود ۱۰ سال قبل اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم «پیانیست» نصیب خود کرد.

رادیوسکوپى ستارگان سینماى ایران

وقتی که صحبت از شهرت به میان می آید همه چیز عوض می شود. از نوع لباس پوشیدن گرفته، تا سبک و سیاق زندگی و حتی تصمیم به ازدواج! نمی شود که ستاره باشی، پر آوازه و پر طرفدار باشی اما حاشیه ها تا خصوصی ترین اتفاق های زندگی ات راه نیابد؛ حالا این حاشیه ها رسیده به داستان ازدواج ستاره های پرطرفدار سینمای این روزها یعنی حامد بهداد، محمدرضا گلزار و بهرام رادان.شاید بخشی از این تصمیم فعلی آنها در تقویم نوشته شده باشد.

حامد بهداد

متولد ماه آبان

۶ آبان ماه سال ۱۳۵۲ به دنیا آمده، این یعنی چیزی نمانده در آستانه ۴۰ سالگی قرار بگیرد. خوش آوازه است، بسیار پرشور و شوق و پرهیجان است و  از ستاره های پر طرفدار این روزهای سینمای ایران؛که هنوز ازدواج…«حامد بهداد» آبانی است. آبانی ها در تصمیمات شان بسیار پیگیر، مصر و بااراده هستند اما به همین مقدار هم حساسند. آنقدر حساس که به آسانی تحت تاثیر عواطف و احساسات درونی خودشان قرار می گیرند و خیلی راحت تر از آنکه فکرش را بکنید صدمه می خورند. خب به نظر شما همین برای پا پیش نگذاشتن در ازدواج کافی نیست؟! قبول کنید با چنین روحیاتی در گیر روابط عاطفی شدن اصلا  کار ساده ای نیست.  آقایان آبانی بیش از حد و اندازه های معمول دقیق، موشکاف و عیب جو  هستند حالا خودتان حساب کنید چه کسی به راحتی می تواند با این روحیات کنار بیاید؟! آقایان آبانی درست مثل همین حامد بهداد خودمان با وجود خشونت و تند و تیزی ای که در ظاهر رفتار شان دارند، در روابط عاطفی بسیار احساساتی هستند و ازدواج برای آنها امری معنوی است.

,[categoriy]

محمدرضا گلزار

متولد ماه فروردین

ستاره، خوش چهره، خوش پوش، معروف و پر آوازه ،…. و مهم تر از همه اینها محمدرضا گلزار باشی اما در میانه ۳۷ سالگی، هنوز به دنبال دلیل برای ازدواج؟! البته از فروردین ماهی ها انتظاری جز این هم نمی شود داشت. آنها تا زمانی که دلیل موجهی برای انجام کاری پیدا نکنند زیر بارش نمی روند. احتمالا آقای گلزار هم در میان همه مشغله های ستاره شدن هنوز دلیل موجهی برای ازدواج کردن پیدا نکرده که همچنان از آن سر باز می زند! تجربه نشان داده فروردین ماهی ها در پیشبرد کارها و موفقیت های شان  خیلی بیشتر از اندازه های معمول  متکی به خود  و کاملا خودمحور هستند. بنابراین دور از انتظار نیست که مثل جناب آقای گلزار  حاضر نباشند به این زودی ها برای موفقیت های شان شریک پیدا کنند. البته یک ماجرای دیگر هم هست و آن اینکه آقایان فروردین ماهی تمایل عجیبی دارند تا در هر جمعی افکار دیگران را متوجه خودشان کنند. به دنبال همین روحیه هم خواسته یا ناخواسته از ارتباط گرفتن با دیگران در زمینههای کار و حتی فعالیت اقتصادی ممکن است برای خودشان یشرایط دشواری فراهم آورند. می سازند. خوشبختانه این ویژگی همیشگی نیست و به همین دلیل است که در میان فروردین ماهی ها آقایانی هم پیدا می شوند که زود به ازدواج تن در بدهند. اما وقتی دوران مجردی یک مرد فروردینی  به درازا می کشد شک نکنید که  مشکل از سخت پسند و وسواسی بودن او در روابط  عاطفی اش آب می خورد! در این میان پای یک نظریه دیگر هم درمیان است. فروردین ماهی ها اصولا  تحمل مخالفت و پذیرفتن شکست را ندارند از انتظار کشیدن هم بیزارند.

 بهرام رادان

متولد ماه اردیبهشت

همین اردیبهشتی که گذشت ۳۶ ساله شد؛ اما هنوز در این زمینه تصمیم خاصی نگرفته است! «بهرام رادان» که  البته در مقایسه با ستاره های مجرد هم رده اش برای ازدواج هنوز خیلی دیر نکرده یکی دیگر از ستاره هایی است که مجرد بودنش را می توان به حساب خلق و خوی اردیبهشتی اش گذاشت. اردیبهشت ماهی ها عاشق آرامش، هستند، در انتخاب هر چیز دنبال بهترینش می گردند. وقتی خوب دقت کنید می بینید که همین روحیات، می تواند به خوبی سخت پسندی آنها در امر ازدواج را نیزتوجیه کند! آقایان اردیبهشتی  مردانی با صلابت، اهل عمل و با اراده و قاطع هستند. این آقایان از چنان قدرت اراده بالایی برخوردارند که نمی شود تحت هیچ شرایطی  آنها را برخلاف میلشان وادار به انجام دادن هیچ کاری کرد. ماجرا وقتی حادتر می شود که آنها در تمام تصمیمات کوچک و بزرگ زندگی شان با آرامش خاطر و بدون هرگونه شتاب زدگی پیش می روند، زیرا معتقدند همیشه باید با  انتخاب بهترین تصمیم، کمترین فاصله را داشته باشند. حق باشماست همه این روحیات قابل تحسینند اما خب طبیعی است وقتی پای ازدواج به میان بیاید همه این خلق و خو های قابل احترام زمینه را فراهم می کنند تا ستاره خوش پوش، خوش چهره و پرطرفدار این روزهای سینمای ما در سن ۳۶ سالگی همچنان مجرد باقی بماند!

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار