تبلیغات

هواداران پرسپولیس طرح موزاییکی با اجرای نمادی از آتش‌نشانی به اجرا در می‌آورند

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس با همکاری کانون هواداران، در بازی این هفته خود روی سکوها طرح موزاییکی را برای نمایش نمادی از آتش‌نشانی به اجرا می‌گذارد.

هواداران پرسپولیس طرح موزاییکی با اجرای نمادی از آتش‌نشانی به اجرا در می‌آورندبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس پندار خمارلو گفت: طبیعی است که این روزها تمام جامعه متاثر از اتفاقی است که در ساختمان پلاسکو روی داد. تعدادی از هموطنان عزیزمان، و بویژه آتش‌نشان‌های شجاع کشورمان که برای نجات دیگران به دل خطر زدند گرفتار حادثه‌ای شدند که دل همه را به درد آورده است. در این شرایط همه ما می‌خواهیم به هر نحوی کاری انجام بدهیم ولی واقعیت این است که غیر از دعا و ستایش سلحشوری آنها کاری از ما بر نمی‌آید. باشگاه پرسپولیس به طبع آن که خاستگاهی اجتماعی و مردمی دارد در چنین رویدادهایی به شدت متاثر از احساسات آحاد جامعه است و دوست داریم حداقل به احترام و اعتراف این عظمت کار آتش‌نشان عزیز و برای همدردی با خانواده‌های آنها که هر روز و هر لحظه از زندگی خود را با بیم و امید سپری می‌کنند، اقدامی هر چند نمادین را به نشانه تشکر و قدردانی انجام بدهیم.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس ادامه داد: باشگاه در این ارتباط اقدامات مختلفی را در نظر دارد که از جمله آنها اجرای طرح موزاییکی با همت کانوان هواداران است. این طرح پیش از این در جریان مناسبت‌های مهمی به اجرا در آمد و این بار قرار است طرح نمادی از آتش‌نشانی به یاد جان‌فشانی‌های این عزیزان روی سکوها نقش ببندد و تاکید می‌کنیم، اقداماتی از این دست در مقابل کاری که این عزیزان انجام می‌دهند، قابل بیان نیست ولی می‌خواهیم به نمایندگی از مردم و هواداران بگوییم قدر و منزلت آنها را می‌دانیم.

خمارلو خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح به همکاری مسئولین مربوطه و برگزاری مسابقات، سازمان لیگ و نیروی انتظامی نیاز داریم که در گذشته نیز چنین بوده است.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.