تبلیغات

اطلاعیه بانک تجارت درباره شعبه ساختمان پلاسکو

به دنبال بروز حادثه آتش سوزی و فروریختن مجتمع تجاری پلاسکو ، روابط عمومی بانک تجارت با صدور اطلاعیه ای از خدمت رسانی شعبه بانک در این ساختمان در مکان جدید خبر داد.

به گزارش شمانیوز : در اطلاعیه منتشره از سوی روابط عمومی بانک تجارت آمده است : وقوع حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختن مجتمع تجاری پلاسکو که شهادت جمعی از آتش نشانان شجاع و جان بر کف کشورمان و ورود خسارات جانی و مالی قابل توجه به تعداد زیادی از دیگر هم میهنان را به دنبال داشت ، خانواده ی بانک تجارت را نیز اندوهگین و متاثر ساخت. با توجه به اینکه شعبه بانک تجارت در این ساختمان نیز همچون سایر واحدهای تجاری این مجتمع به طور کامل تخریب شده است به اطلاع مشتریان ارجمند این شعبه و دیگر شهروندان می رساند که کلیه خدمات شعبه مذکور از روز شنبه اول بهمن ماه از طریق شعبه سعدی جنوبی بانک تجارت کد ۲۶۲ به نشانی خیابان سعدی چنوبی پایین تر از چهارراه مخبرالدوله روبروی ساختمان سینگر ارائه می شود.
گفتنی است شعبه ی ۲۷۰ بانک تجارت ، تنها واحد بانکی فعال در مجتمع تجاری پلاسکوی تهران بود.

منبع : روابط عمومی بانک تجارت

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.