تبلیغات

کاخ سفيد: بهترين سيستم دفاع موشکي در برابر حملات موشکي ايران توسعه خواهيم داد

کاخ سفيد: بهترين سيستم دفاع موشکي در برابر حملات موشکي ايران توسعه خواهيم داد

انتخاب/ کاخ سفيد آمريکا ساعتي پس از مراسم سوگند رياست جمهوري دونالد ترامپ، سندي را منتشر کرد که نشان مي‌دهد، دولت جديد آمريکا مصمم به «توسعه سامانه دفاع موشکي» براي مقابله با «حملات» موشکي ايران و کره شمالي است.

کاخ سفيد آمريکا ساعتي پس از مراسم سوگند رياست جمهوري دونالد ترامپ، سندي را منتشر کرد که نشان مي‌دهد، دولت جديد آمريکا مصمم به «توسعه سامانه دفاع موشکي» براي مقابله با «حملات» موشکي ايران و کره شمالي است.
در سندي که در فاصله کوتاهي از اداي سوگند رياست جمهوري توسط دونالد ترامپ، بر روي وب‌سايت کاخ سفيد قرار گرفته، بر وعده‌هاي دولت ترامپ در حوزه بازسازي توان نظامي آمريکا تأکيد شده و از جمله آمده است که «ما بهترين سيستم دفاع موشکي را براي محافظت [از آمريکا] در برابر حملات موشکي دولت‌هايي چون ايران و کره شمالي توسعه خواهيم داد».
سند ياد شده که زير عنوان «نيروي نظامي خود را دوباره قدرتمند کنيم» منتشر شده، از نيروهاي مسلح آمريکا به عنوان «بهترين نيروهاي رزمنده دنيا» و «پاسداران آزادي آمريکايي» ياد شده، و تأکيد شده که دولت ترامپ تلاش خود را براي بازسازي نيروهاي مسلح و همچنين اطمينان از مراقبت شايسته از کهنه‌سربازان به کار خواهد بست.
در اين سند همچنين بر موضوعات ديگري از جمله حملات سايبري اشاره شده و تأکيد شده است که آمريکا بايد اقدامات لازم را براي محافظت از اسرار و سيستم‌هاي مرتبط با امنيت ملي خود به کار گيرد.
اين سند همچنين وعده داده است که دولت ترامپ لايحه بودجه جديد را براي بازسازي نيروي مسلح خود تسليم کنگره خواهد کرد.
سند بازسازي توان دفاعي آمريکا، از مجموعه اسنادي است که کاخ سفيد به محض انجام مراسم سوگند آقاي ترامپ منتشر کرده و حاوي رئوس برنامه‌هاي دولت او در حوزه‌هاي مختلف است.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: انتخاب

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.