تبلیغات

جزئیات پرداخت سپرده‌های مشتریان ثامن‌الحجج/ مانده تسهیلات از حجم سپرده مشتریان کسر می‌شود

کوروش پرویزیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به روند پرداخت تعهدات تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج اظهار داشت: بر اساس دستور مقام قضایی و بانک مرکزی، سپرده‌های تا سطح 30 میلیون ریال به سپرده‌گذاران این مؤسسه پرداخت می‌شود.

وی افزود: بازپرداخت سپرده‌های بیش از 30 میلیون ریال در مراحل بعدی انجام می‌شود، اما فعلاً افرادی که سپرده‌های خرد دارند و البته بخش عمده سپرده‌گذاران این مؤسسه را تشکیل می‌دهند، پرداخت می‌‌شود.

مدیرعامل بانک پارسیان با بیان اینکه ما عامل پرداخت هستیم و هر میزانی را که به ما اعلام کنند، را به سپرده‌گذاران پرداخت می‌کنیم، گفت: برآورد ما از حجم سپرده‌های زیر 10 میلیون تومان این مؤسسه، 1200 میلیارد تومان بود، ولی تعدادی از این سپرده‌گذاران از ثامن‌الحجج تسهیلات گرفته‌اند، به همین دلیل بانک فقط مابه‌التفاوت مانده تسهیلات را به سپرده‌گذار پرداخت می‌کند.

پرویزیان تصریح کرد: ممکن است فردی بیش از سپرده خود، تسهیلات دریافت کرده باشد که در این‌صورت نه تنها پولی نمی‌گیرد، بلکه باید اقساط تسهیلات را به‌تدریج پرداخت کند.

انتهای پیام/ب

http://fna.ir/FUTMGZ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار