تبلیغات

ادعايي درباره اختلاف بر سر رياست ستاد انتخاباتي روحاني

ادعايي درباره اختلاف بر سر رياست ستاد انتخاباتي روحاني

پارس/ برخي معتقدند رياست ستاد انتخابات حسن روحاني بر عهده محمود واعظي است. با توجه به اينکه بيشترين سخنراني هاي انتخاباتي اخير در حمايت از روحاني و حتي اعلام نامزدي اش در انتخابات ارديبهشت ماه، توسط محمود واعظي وزير ارتباطات انجام گرفته گمانه زني ها همه به اين سمت است که وي رياست ستاد انتخابات روحاني را عهده دار است. حتي در کنار او از صالحي اميري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز خبرهاي تاييد نشده اي به گوش مي رسد. اين در حالي است که منتقدين به شدت از حضور مقامات دولتي در کارزار رقابت هاي انتخاباتي ابراز گلايه مي کنند چرا که شائبه استفاده از امکانتات دولتي وجود دارد لذا بر اين اساس احتمالا واعظي و صالحي اميري درپشت صحنه، جريان امور را به دست گرفته و مي گيرند. با اين همه، برخي بر اين باورند که محمد رضا نعمت زاده، اکبر ترکان و مرتضي بانک از مخالفان جدي واعظي هستند و خواستار رياست خود بر ستاد هستند. محمدباقر نوبخت هم در تيم واعظي قرار دارد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: پارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.