تبلیغات

هواوی به دنبال برطرف کردن باگ های امنیتی در هواوی پی 9، پی 9 پلاس، میت 8 و میت 9

طبق گزارش‌های جدید، هواوی توانسته است سه آسیب‌پذیری جدید در تلفن‌های هوشمند بالارده خود بیابد و قصد دارد آن‌ها را با آپدیت‌های نرم‌افزاری برطرف کند. 

به‌تازگی یک گزارش امنیتی توسط هواوی منتشر شده است که طبق آن، کمپانی توانسته سه آسیب‌پذیری در محصولات بالارده‌اش پیدا کند. یکی از این آسیب‌پذیری‌ها در حال حاضر برطرف شده است، اما بقیه آن‌ها قرار است با آپدیت‌های نرم‌افزاری جدید برطرف شوند. البته هنوز زمان دقیقی برای عرضه این آپدیت‌ها مشخص نشده است.

آسیب‌پذیری اول که CVE-2017-2711 نام دارد در هواوی پی 9 پلاس موجود است و باعث می‌شود گوشی هوشمند با دانلود اپلیکیشن مخرب کرش کند. این حفره امنیتی در نسخه‌های VIE-AL10C00B352 به بالا برطرف شده است.

دومین آسیب‌پذیری (CVE-2017-2703) در گوشی‌های هوشمند هواوی پی 9 و هواوی میت 9 موجود است. با استفاده از این حفره امنیتی، هکری که به‌صورت فیزیکی به گوشی هوشمند دسترسی داشته باشد، می‌تواند با دور زدن اپلیکیشن Phone Finder به قسمت تنظیمات سیستم راه یابد. هواوی این حفره امنیتی را با آپدیت MHA-DL00BC00B156 برای هواوی میت 9 و EVA-AL10C00B373 برای هواوی پی 9 برطرف کرده است.

سومین آسیب‌پذیری (CVE-2017-2698) در گوشی‌های هوشمند هواوی پی 9 و هواوی میت 8 که روت شده باشند، تأثیر دارد. این حفره باعث می‌شود تا با استفاده از کدهای مخرب، تلفن هوشمند کرش کند. این حفره امنیتی در آپدیت NXT-AL10C00B386 برای هواوی میت 8 و EVA-AL10C00B373 برای هواوی پی 9 برطرف شده است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.