تبلیغات

اعلام آمادگي دوباره ارتش براي کمک حادثه ديدگان پلاسکو

اعلام آمادگي دوباره ارتش براي کمک حادثه ديدگان پلاسکو

باشگاه خبرنگاران/ امير سرتيپ دوم ستاد شاهين تقي خاني سخنگوي ارتش جمهوري اسلامي ايران از امادگي و سازماندهي يگان هايي در ارتش براي کمک و امداد رساني مجدد به حادثه ديدگان ساختمان پلاسکو در صورت درخواست ستاد مديريت بحران خبر داد.

وي افزود: ارتش همانگونه که قبلا هم به طرق مختلف اعلام کرده، اماده است تا در صورت اعلام ستاد بحران هرگونه امکانات مورد نياز براي کمک به تسريع کار و کمک رساني و اوار برداري را در اختيار بگذارد.

امير سرتيپ تقي خاني ادامه داد: ارتش از اولين نهادهايي بود که همزمان با حادثه ساختمان پلاسکو در صحنه براي امداد رساني حضور يافت. بيمارستان هاي ارتش دستور داشتند که با تمام توان به حادثه ديدگان خدمت رساني کنند. يگان هاي ارتش به محض وقوع حادثه در ساختمان پلاسکو وارد عمل شد و تجهيزات اجا در يک پادگان براي امداد رساني دپو شد.

سخنگوي ارتش جمهوري اسلامي ايران عنوان داشت: ارتش سال ها قبل به يگان هايش اعلام کرده تا در صورت بروز اتفاق بر اساس درخواست ستادهاي بحران در مراکز استان ها و شهرستان ها بر اساس انچه که در اختيار دارد امداد رساني را انجام دهد.

امير سرتيپ تقي خاني ياد اور شد : ارتش همواره و در اسرع وقت اماده کمک رساني است تا به محض درخواست ستاد هاي بحران وارد عمل شود.

وي در پايان با اشاره به اينکه ارتش از گذشته هر زمان لازم بوده انواع امکانات اعم از هواپيما نيروي انساني و تجهيزات را براي امداد رساني استفاده مي کرده خاطرنشان کرد: همواره ارتش خود پيشقدم مي شود و در زمينه امکانات و ارائه امکانات مي خواهد که اگر کمکي لازم است انجام دهد و تمام ظرفيت هاي انساني و تاسيساتي خود را وارد عمل خواهد کرد.

وي افزود: ملت شريف ايران از گذشته نيز به خاطر دارند که در وقوع بلا ياي مختلف از جمله زلزله هاي رودبار و بم و سيل گلستان و همچنين سقوط هواپيماها و ديگر حوادث و بلايا ، ارتش پيشگام بوده است .
وي خدمت مخلصانه ارتش و مجموعه نيروهاي مسلح به مردم در زمان نياز را ازجمله افتخارات سربازان نظام مقدس اسلامي عنوان کرد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.