تبلیغات

پيکان پرتماشاگر مي‌شود

پيکان پرتماشاگر مي‌شود

ورزش 3/ در روزهاي اخير زمزمه هايي مبني بر پيوستن يک بازيکن افغانستاني به تيم پيکان وجود داشته است؛ اتفاقي که مي تواند بر افزايش تعداد تماشاگران اين تيم تاثير مستقيم داشته باشد.
مجيد جلالي سرمربي تيم پيکان در کنفرانس خبري پيش از ديدار برابر تراکتورسازي تبريز در مورد به خدمت گرفتن بازيکني از کشور افغانستان به خبرنگاران گفت:« قرار است ظرف روزهاي آينده يک بازيکن افغان را به مجموعه خود اضافه کنيم که اين حضور از جنبه‌هاي مختلف و بهره‌مندي از آن، سياست باشگاه است».
از صحبت هاي مجيد جلالي اين چنين بر مي آيد که براي باشگاه پيکان علاوه بر بحث فني، حضور تماشاگران کشور همسايه نيز اهميت دارد. پيکان بازي هاي خانگي خود را در ورزشگاه شهداي شهر قدس برگزار مي کند و در حال حاضر از بازي هاي خانگي اين تيم با طرح ها و جوايزي که در نظر گرفته شده نزديک به 1000 نفر بازديد مي کنند.
اخيرا اويس عزيزي گلر تيم ملي افغانستان به تمرينات تيم نفت تهران آمد و حضور او با استقبال هواداران کشورش همراه شد. "فيص شايسته" کاپيتان تيم ملي افغانستان بازيکني است که مورد نظر مجيد جلالي براي اضافه شدن به ترکيب پيکان مي باشد. شايسته به عنوان محبوب ترين چهره ورزشي سال گذشته در افغانستان انتخاب شده است و همين شهرت و محبوبيت مي تواند عده ي زيادي از هوادارانش را به ورزشگاه شهداي شهر قدس روانه کند.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.