تبلیغات

استفاده از ضربان قلب به عنوان رمز عبور

استفاده از ضربان قلب به عنوان رمز عبور

ايسنا/ ممکن است تاکنون درباره دسترسي به گوشي‌هاي موبايل از طريق اثر انگشت مطالبي شنيده باشيد، اما آيا درباره بهره‌گيري از ضربان‌قلب به عنوان کليد قفل‌گشايي سوابق پزشکي چيزي شنيده ايد؟
اين پروژه شامل استفاده از يک حسگر پوستي براي اندازه‌گيري فعاليت الکتريکي قلب(الکتروکارديوگراف فرد بيمار) است. ژان پنگ جين، استاد دانشگاه اظهار کرد: همان‌ گونه که الکتروکارديوگراف‌ها به طور معمول در پرونده‌هاي الکترونيکي پزشکي افراد ثبت و ضبط مي‌شوند، مي‌توانند در جهت قفل‌گشايي اين پرونده‌ها مورد استفاده قرار گيرند و مفيد باشند.

جين همچنين افزود: سيگنال‌هاي الکتروکارديوگراف يکي از مهم‌ترين و رايج‌ترين معيارهاي فيزيولوژيکي است که به منظور ارزيابي ميزان سلامت فرد بيمار جمع‌آوري و تجزيه و تحليل مي‌شود و در حالي که سيگنال‌هاي الکتروکارديوگراف در تشخيص‌ها و معالجات باليني کاربرد دارند و از طريق سيستم شبکه به پرونده‌هاي الکترونيکي پزشکي منتقل مي‌شوند، مي‌توان به طور هوشمندانه‌اي از قابليت آنها براي رمزگذاري اطلاعات مجددا استفاده کرد. اين روش به حفظ و نگهداري ايمن اطلاعات پرونده‌ها کمک مي‌کند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.