تبلیغات

درخواست کي روش از تاج/ محتواي جلسه پنهان بماند

درخواست کي روش از تاج/ محتواي جلسه پنهان بماند

آخرين خبر/ کارلوس کي روش و مهدي تاج رئيس فدراسيون فوتبال اخيرا جلسه مهمي را برگزار کرده اند و در آن صحبت هاي مهمي داشته اند. در اين جلسه دو طرف حرف هاي خود را زدند و کي روش هم بار ديگر از جرياني گفت که عليه او به راه افتاده و برانکو آن را رهبري مي کند. بخشي از حرف هايي که کي روش در جلسه با تاج به زبان آورده بود، در قالب بيانيه هاي کارلوس هم منتشر شد. اما نکته جالب اين بود که کي روش از تاج خواست تا محتواي جلسه به خارج درز نکند و کسي متوجه بحث هاي مهم و اساسي آنها نشود. به همين دليل بود که رئيس فدراسيون فوتبال حتي به نايب روساي خود هم درباره جزئيات اين جلسه حرف هايي نزد. علي کفاشيان رئيس قبلي فدراسيون معمولا درباره محتواي جلساتش با کي روش توضيح مي داد و حتي در يک مصاحبه از زمان جلسه خود با سرمربي گفت که اين مسئله واکنش سرمربي تيم ملي را به همراه داشت و گفت چرا بايد همه از زمان جلسات و محتواي آنها خبر داشته باشند. کارلوس از تاج خواست تا محتواي جلسات و حتي زمان آنها پنهان بماند.منبع: آخرين خبر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.