تبلیغات

دلایل فنی حادثه پلاسکو در دولت بررسی می‌شود

به گزارش افکارنیوز،

 اسحاق جهانگیری در مراسم کنگره ملی مدیریت امور جوانان که هم‌اکنون با حضور وزیر ورزش و جوانان، استانداران کشور و برخی از نمایندگان مجلس در محل هتل المپیک در حال برگزاری است، با اشاره به حادثه تلخ ریزش ساختمان پلاسکو گفت: قبل از هرچیز حادثه تلخ و تأسف‌آور آتش‌سوزی و ریزش ساختمان در تهران را که منجر به این شد که جمع زیادی از عزیزان و عزیزان فداکار و ارزشمند و انسان‌دوست آتش‌نشانی که در مواقع سخت و در لحظاتی که دیگران به کمک آنها نیاز دارند به پا می‌خیزند، درگیر این حادثه شوند و با جانفشانی و ایثارگری برای نجات دیگران جان خود را به خطر انداختند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از عزیزان زیر آوار هستند، گفت: از درگاه خداوند مسئلت داریم که بتوانیم به آنها به صورت سالم و زنده دسترسی پیدا کنیم و اگر تقدیر الهی چیز دیگری باشد، به بازماندگان تسلیت عرض می‌کنیم.

معاون اول رئیس جمهور افزود: ملت ایران نشان داد در مواقع حساس همواره در صحنه هستند و همکاری و همدلی آنها سرمایه بزرگی است، در این حادثه تلخ و در همان لحظات اول بسیاری از عزیزان به مراکز انتقال خون رفتند تا شاید بتوانند کمکی به حادثه‌دیدگان انجام دهند.

جهانگیری ادامه داد: البته اینگونه مسائل نیازمند بررسی‌های بعدی است افرادی که آسیب‌های مالی و هم کار خود را از دست داده‌اند باید مورد بررسی قرار گیرند و مسائل فنی بروز این حادثه نیز باید در جای خود در دولت رسیدگی شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.