تبلیغات

خبر وزیر کشور از جلسه با مالکان پلاسکو

به گزارش افکارنیوز،

عبدالرضا رحمانى فضلى وزیر کشور در حاشیه دیدار از حادثه ساختمان پلاسکو در مورد اخطارهاى مکرر شهردارى به مالکین پلاسکو، گفت: جلسه‌اى را با حضور مالکان و هیئت عامل ساختمان پلاسکو برگزار خواهیم کرد تا حرف‌هاى آنها نیز شنیده شود و سپس در این مورد تصمیم گیرى خواهد شد.

وى با اشاره به ضرر و زیان هاى وارده به این مجموعه هم اظهار داشت: از خسارت هاى وارد شده به ساختمان پلاسکو بخشى از آن تحت پوشش بیمه بوده و بیمه باید جبران خسارت کند، بخشى از آن هم تحت پوشش نبوده و باید با انجام اقداماتى از ضرر و زیان افرادى که در این ساختمان فعالیت می‌کردند جلوگیرى شود.

رحمانى فصلى در مورد عدم رعایت مسائل ایمنى در ساختمان پلاسکو گفت: بحث عدم رعایت مسایل ایمنى قطعا پیگیرى خواهد شد، اما ابتدا باید ضرر و زیان افراد شاغل و مالکان این ساختمان پیگیرى خواهد شد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.