تبلیغات

مدافعاني که خود را گزينه پرسپوليس مي‌دانند!

مدافعاني که خود را گزينه پرسپوليس مي‌دانند!

ميزان/ مدافعان زيادي خود را کانديداي حضور در باشگاه پرسپوليس مي‌دانند اما مذاکراتي با آنها صورت نگرفته است.
برانکو ايوانکوويچ به مديران باشگاه پرسپوليس تأکيد کرده در فصل نقل و انتقالات حتماً يک مدافع مياني به خدمت بگيرند.
در حال حاضر چهار مدافع، خود را کانديداي حضور در جمع سرخ‌پوشان مي‌دانند و البته مذاکراتي هم با آنها صورت گرفته است. برانکو تنها يک مدافع وسط مي‌خواهد و اولويت او هم شجاع خليل‌زاده، مدافع سپاهان است.
نفر دوم اين فهرست سعد ناطق، مدافع ملي‌پوش عراقي است که مسئولان باشگاه پرسپوليس منتظر هستند تا ببينند او مي‌تواند رضايت‌نامه خود را بگيرد و به عنوان بازيکن آزاد به تهران بيايد يا خير.
علي عبدالله‌زاده، مدافع صنعت نفت هم مد نظر باشگاه پرسپوليس است اما بعيد به نظر مي‌رسد مديران باشگاه آباداني، رضايت‌نامه مدافع تأثيرگذار خود را صادر کنند. گزينه‌هاي ديگري مانند سيامک کوروشي و يک مدافع خارجي ديگر هم در فهرست سرخ‌پوشان قرار دارند.
جالب اينجاست که مدافعان ديگري هم خود را کانديداي حضور در پرسپوليس مي‌دانند اما مذاکراتي با آنها صورت نگرفته است.منبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.