تبلیغات

خانواده عجیب آمریکایی؛زندگی با خزندگان خطرناک!+عکس -آکا

آکاایران پدر یک خانواده آمریکایی عاشق مارها است و اجازه می دهد تا فرزندانش، علیرغم چند بار آسیب دیدن با مار پیتون خانگی بازی کنند.

به گزارش آکاایران به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، اریک لوبلانک پافشاری می کند که همیشه حواسش به فرزندانش هست و همچنین معتقد است که فرزندانش می دانند چگونه با این مار خطرناک بازی کنند.

این پدر عجیب و غریب به راحتی اجازه می دهد تا فرزندانش با مار شش متری و همچنین کلکسیون خانواده مارمولک هایش سرگرم شوند. اریک لوبلانک شیفته خزندگان بوده و صدها مارمولک و مار دارد. او صاحب مغازه نگهداری و فروش خزندگان است و به دلیل آتش سوزی اخیر و آسیب دیدن برخی از حیواناتش، مجبور شده تا بسیاری از آن ها را به خانه خودش ببرد.

علیرغم تهدید جانی که متوجه فرزندانش است، اریک تصمیم ندارد تا آن ها را از خانه به بیرون ببرد. سه فرزند اریک به نام های اریکا، سه ساله، لری، چهار ساله، و کیتی، هفت ساله، با این جانوران بازی می کنند.

,[categoriy]

خانواده عجیب آمریکایی؛زندگی با خزندگان خطرناک!+عکس -آکا

آکاایران: خانواده عجیب آمریکایی؛زندگی با خزندگان خطرناک!+عکس

زندگی با مار پیتون

,[categoriy]

اریک می گوید: «اژدهای ریشو (Bearded Dragon) بیشترین آسیب را به دخترم رساند… مار پیتون توپی پیشانی پسرم را گاز گرفت. آن موقع پسرم دو سالش بود.

اریک 43 ساله در حال تعمیر مغازه اش است و قصد از این کار این است که فرزندانش از خزندگان ترسی نداشته باشند. اریک می گوید: «خزندگان حیوانات خانگی بسیار دوست داشتنی هستند. آن ها کک ندارند و هزینه نگهداری شان نیز پایین است. شما حتی مجبور نیستید تا خزندگان را مثل سگ و گربه برای پیاده روی بیرون ببرید. من یک پیتون شش متری به نام شِلبی دارم. این مارها هر چقدر بزرگتر شوند، دندان هایشان هم بزرگتر می شود؛ بنابراین خطرناک تر می شوند.»

,[categoriy]

اریک می گوید که در دوران کودکی خودش هم با مارها، سگ ها، مارمولک ها و سوسمارها زیاد بازی می کرده و چندین بار توسط آن ها مورد حمله قرار گرفته است. او در ادامه می گوید که به بچه هایش آموزش داده تا چگونه باید نزدیک مارها و سوسمارها شوند.

کیتی می گوید: «مارها را دوست دارم، چون خیلی مهربان و آرام هستند. مارها سعی نمی کنند تا شما را خفه کنند. اما مهم است که آن ها را آزاد بگذارید. باید کاملا خونسرد باشید و بدانید که مار با شما کاری ندارد.»

,[categoriy] ,[categoriy]

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار