تبلیغات

کرمی:به دنبال مربیگری در تیم ملی نیستم

به گزارش افکارنیوز،

یوسف کرمی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در کادر فنی تیم ملی با شما صحبت شده یا خیر، اظهار داشت: مگر من هم جزو گزینه‌ها هستم که با من مذاکره کنند؟ فدراسیون در این خصوص هیچ صحبتی با من نداشته است.

وی افزود: یک زمانی انتقاد می‌کردیم و همه می‌گفتند کرمی برای منافع شخصی تخریب می‌کند، حالا حمایت می‌کنیم و می‌گویند برای حضور در کادر فنی این حرف‌ها را می‌زنم. خدا شاهد است دنبال مربیگری در تیم ملی نیستم و تنها صلاح تکواندو را می خواهم.

کاپیتان اسبق تیم ملی ادامه داد: در این وضعیت باید به تکواندو کمک کنیم. این روزها انتقاد کردن به جز نابودی تکواندو هیچ چیز ندارد و تنها شرایط را از اینی که هست بدتر می کند.

کرمی در خصوص احتمال حضور در کادر فنی تیم ملی گفت: نمی‌دانم در برنامه‌های فدراسیون هستم یا نه اما مطمئن باشید هر کمکی در هر زمینه‌ای از دستم بر بیاید برای تکواندو انجام می‌دهم.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.