تبلیغات

عزم دولت بر حفظ آرامش کشور و صمیمیت بین قوای سه گانه است

دکتر واعظی در جلسه شورای اداری شهرستان تاکستان:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان صبح امروز در آغاز شورای اداری شهرستان تاکستان واقعه دلخراش ساختمان پلاسکو و جان باختن تعدادی از آتش نشانان و مردم کشورمان را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز: دکتر واعظی در این جلسه دولت را در توفیق خدمتگزاری به مردم موفق دانست و فزود: بزرگترین نعمت کشور را امنیت و در شرایطی که همه کشورهای اطراف دچار مشکل شده اند کشور ما در امنیت کامل  به سر می برد.

وی با اشاره به موضع اشتغال  گفت: دولت به دنبال ساماندهی اقتصادی و کنترل نوسانات بازار بوده است و همکاری و سرمایه گذاری بخش خصوصی می تواند به رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور کمک کند.

وزیرارتباطات وضعیت حوزه کشاورزی کشور را موفق ارزیابی کرد و گفت: دولت در حوزه اشتغال توانسته 700 هزار شغل ایجاد کنیم که باید با حمایت مردم این رقم را افزایش دهیم.

بالاترین مقام حوزه ICT کشور افزود: کاهش تورم باید همراه با رونق اقتصادی باشد و تمام فعالیتهای بخش خصوصی و دولتی باید به مردم اطلاع رسانی شود تا مردم بدانند حمایت آنها در تمام حوزه ها کارگشا بوده و می تواند به اشتغال جوانان و صادرات کشور کمک کند.

دکتر واعظی با اشاره به افزایش سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی در تولید گفت: بسیار امیدواریم با کمک مردم ، کارآفرینان ، در سایه اقتصاد مقاومتی این روند رشد اقتصادی سیر صعودی داشته باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری دولت یازدهم با تاکید بر ایام یکسالگی برجام تصریح کرد: نگاه دولت برای ورود به برجام این بود که بتواند برای کشورگشایش اقتصادی ایجاد کند و در این زمینه هدایت های مقام معظم رهبری برای تیم مذاکره‌ کننده همانند گنج بود و حاصل سی ماه مذاکره توافقی بود که توانست منافع کشور را تامین کند.

وی تصریح کرد: بحث مقام معظم رهبری ، بد عهدی آمریکا است و کشوری در مذاکرات موفق میشود که کلیت نظام پشت سر مذاکره کنندگان باشد وخوشبختانه در تمام مراحل مذاکرات همه بخش های نظام از تیم مذاکره کننده حمایت کردند.

دکتر واعظی افزود: دولت می‌داند که خصومت دشمن با اسلام و ایران پایان نیافته و ما با دشمن مذاکره کردیم و توانستیم حقوق هسته‌ای خود را به رسمیت بشناسا نیم.

وزیر ارتباطات کشورمان اقتدار ایران در منطقه را غیر قابل انکار دانست و گفت: امروز بدون جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی در منطقه حل نمی شود و اقتدار ما در دنیا پذیرفته شده است و باید این همدلی را تحت زعامت مقام معظم رهبری قدر بدانیم.

 وی با اشاره به گشایش های برجام در حوزه صادرات نفت اظهار داشت: پس از برجام تراز صادرات و واردات غیر نفتی ما پس از سال ها مثبت شد و و توانستیم با 250 بانک خارجی قرارداد کارگزاری ببندیم.

 بالاترین مقام حوزه ارتباطات کشور افزود: امروز توانسته ایم جدیدترین هواپیما را با شرایط پرداخت 18 ساله به ناوگان هوایی کشور اضافه کنیم و این ها موارد تنها بخش کوچکی از گشایش های برجام است.

 دکتر واعظی در پایان با اشاره به سرمایه گذاری 157 میلیارد تومانی تا پایان دولت در استان قزوین گفت: از ابتدای دولت تاکنون شبکه انتقال استان قزوین از 43 گیگابیت به 202گیگا بیت افزایش داشته است.، پهنای باند استان از 20 به 80گیگ رشد کرده است و 100 روستای استان در حال حاضربه اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و اامیدواریم  تا پایان دولت ین رقم به 401 روستا افزایش یابد .


فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.