تبلیغات

سامسونگ احتمالاً برجستگي دوربين را از طراحي گلکسي S8 حذف مي کند

سامسونگ احتمالاً برجستگي دوربين را از طراحي گلکسي S8 حذف مي کند

ديجياتو/ سامسونگ در گلکسي S6 ضخامت بدنه را به قدري کاهش داده بود که بيرون زدگي دوربين مورد انتقاد بسياري از طرفداران قرار گرفت؛ از همين رو در طراحي گلکسي S7 تصميم گرفت تا حد ممکن اين مشکل را برطرف کند و در نتيجه برجستگي دوربين در گلکسي S7 نسبت به نسل قبل تقريباً نصف شده بود. حال شايعات به گوش رسيده به حذف کامل اين آيتم در پرچمدار بعدي سامسونگ اشاره مي کنند.

تصوير زير در شبکه اجتماعي چيني ويبو منتشر شده به مقايسه اي ميان بيرون زدگي دوربين در تلفن هاي همراه پرچمدار سامسونگ پرداخته است. اگر تصوير اشاره شده درست باشد، در گلکسي S8 شاهد از بين رفتن کامل برجستگي دوربين خواهيم بود که سبب طراحي ساده تر و هماهنگ تر خواهد شد.

نکته اي که در اين تصوير قابل تأمل است اعداد مربوط به برجستگي دوربين گلکسي S6 و S7 است. با استناد به اندازه گيري هاي پيشين، بيرون زدگي دوربين گلکسي S6 و S7 به ترتيب برابر با 1.7 و 0.8 ميلي متر اندازه گيري شده بود که با اعداد مشخص شده در تصوير متفاوت است.

همانطور که قبلاً در ديجياتو خوانديد ابعاد پرچمدار بعدي کره ايها 140.14 در 72.2 در 7.3 ميلي متر گزارش شده که نسبت به گلکسي S7 کوتاه تر بوده و ضخامت کمتري خواهد داشت. از طرف ديگر سامسونگ اشاره کرده که گلکسي S8 از نسبت صفحه نمايش به بدنه بيشتري بهره برده که خود نشان دهنده اندازه نمايشگر بزرگتر پرچمدار آينده اين شرکت است. بنابراين سامسونگ احتمالاً مي تواند در طراحي بدنه S8 برجستگي دوربين را يه نوعي حذف کند.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: ديجياتو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.