تبلیغات

مشکل دنبال کردن اجباري صفحه دونالد ترامپ، توييتر را مجبور به عذرخواهي کرد

مشکل دنبال کردن اجباري صفحه دونالد ترامپ، توييتر را مجبور به عذرخواهي کرد

ديجياتو/ پس از شروع کار دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمين رئيس جمهور آمريکا، اکانت توييتر @POTUS نيز به دست او سپرده شد و آرشيو توييت هاي باراک اوباما به صفحه @POTUS44 انتقال يافت. بسياري از کاربران توييتر پس از نشستن دونالد ترامپ بر منصب رياست جمهوري ايالات متحده از دنبال کردن اکانت مذکور دست کشيدند و اصطلاحا @POTUS را آنفالو کردند.

با اين حال اخبار منتشر شده نشان دهنده آن بود که کاربران نمي توانستند به راحتي از ظاهر شدن توييت هاي دونالد ترامپ جلوگيري کنند و همچنان توييت هاي رئيس جمهور حال حاضر آمريکا در صفحه آنها به نمايش در مي آمد. اما به تازگي مدير عامل توييتر با اشاره به موضوع در حال بحث از وجود يک مشکل فني در سيستم اين شبکه اجتماعي خبر داد.

به گفته جک دورسي قرار بود کساني که در زمان باراک اوباما صفحه @POTUS را دنبال مي کردند به طور خودکار به جمع دنبال کنندگان صفحه @POTUS44 اضافه شوند. اما مشکل پيش آمده به گونه اي بود که افراد ملزم به دنبال کردن صفحه اصلي مي شدند.

حتي کساني که در گذشته اکانت فعلي @POTUS را از ليست صفحه هاي مورد علاقه خود خود حذف کرده بودند هم با اين مشکل رو به رو شدند. جک دورسي نيز با انتشار توييتي از کاربران به دليل مشکل فني پيش آمده عذرخواهي کرد و دليل اين مشکل را انتقال اکانت به صورت اتوماتيک دانسته است.

مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: ديجياتو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.