تبلیغات

لگد فیروز کریمی به بطری آب

کد خبر: ۴۶۶۴۸۸

۳۶۲  بازدید

خبرگزاری فارس: صنعت نفت و استقلال در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند این دیدار تا پایان نیمه اول با برتری یک بر صفر استقلال در جریان است.

* تعدادی از هواداران صنعت نفت پشت فنس‌ها ایستاده‌اند که مانع دید هواداران درون جایگاه بوده‌اند. بعد از اعتراضاتی که هواداران به ماموران انجام دادند این نفرات روز زمین نشانده شدند.

* چند نارنجک از سوی هواداران صنعت نفت به زمین پرتاب شد.

* هواداران صنعت نفت به خالی بودن یک جایگاه که مخصوص هواداران استقلال است اعتراض داشتند و معتقد بودند باید این جایگاه هم به هواداران زیادی که پشت در مانده‌اند اختصاص پیدا کند.

* در یکی از صحنه‌ها داور به دلیل اعلام خطا بازی را متوقف کرد و در شرایطی که صنعت نفتی‌ها قصد داشتند خیلی زود بازی را شروع کنند امید ابراهیمی توپ را با دست برداشت و به داور اعتراض کرد که این مساله با اعتراض بازیکنان صنعت نفت روبرو شد.

* در صحنه‌ای از بازی زبیر نیک‌نفس توپ را لو داد که این مساله باعث عصبانیت سیروس کریمی شد و او با لگد به بطری آبی که کنار زمین بود زد.

* علیرضا منصوریان تنها دو بار کنار خط حاضر شد که یک بار روی سر، بدن و صورت او هواداران لیزر می‌انداختند.

* در صحنه‌ای از بازی که منصوریان کنار خط حاضر شد هواداران علیه او فحاشی کردند.

* برونو اولیویرا در دقیقه 30 بازی بعد از چند اشتباهی که انجام داد از زمین بیرون آورده شد او که از این تصمیم سرمربی تیم ناراحت بود قصد داشتند به رختکن برود که کریمی به سرپرست تیم اعلام کرد او را برگرداند و روی نیمکت بنشاند.

* بعد از اینکه پرونو به نیمکت بازگشت هواداران صنعت نفت او را مورد تشویق قرار دادند.

* رابسون جانواریو مدافع استقلال هنگامی که برونو بازیکن صنعت نفت تعویض می‌شد به سمت هموطن خود رفت و با  او خوش و بش کرد.

تعدادی از هواداران صنعت نفت روی ساختمان و دیوارهای اطراف ورزشگاه مستقر شدند که به نظر می‌رسد جایگاه آنها امنیت خوبی ندارد و این مساله توجه حاضران در ورزشگاه را به خود جلب کرد.

* ماموران انتظامی و ورزشگاه به یکی دو تن از هوادارانی که پشت نیمکت استقلال نشسته بودند تذکر دادند و نسبت به رفتارهای آنها و خواستار این شدند که رفتار بهتری از خود بروز دهند.

* در صحنه‌ای منصوریان به عملکرد داور اعتراض داشت که با تذکر جدی داور چهارم روبرو شد.

*در پایان نیمه اول علیه هوری شعارهایی داده شد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.