تبلیغات

داور بايد بازيکن نفت‌آبادان را اخراج مي‌کرد

داور بايد بازيکن نفت‌آبادان را اخراج مي‌کرد

جام نيوز/ رئيس اسبق کميته داوران عملکرد داور بازي استقلال و نفت آبادان را تحليل کرد.
سيدرضا غياثي در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشيدي در بازي استقلال و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: «شايد وقتي اختلاف گل‌هاي دو تيم سه گل است خيلي‌ها توقع نداشته باشند که کارشناس و منتقد داوري باز هم ايرادي به کار داور داشته باشد با اين همه وظيفه منتقد تائيد کارهاي خوب داور و يا رد تصميمات غلط داور و همکارانش است. لذا بايد بگويم دقيقه ١٦ بازي متوجه آنچه که اتفاق افتاد نشدم و نفهميدم که بعد از يک پرتاب اوت چه اتفاقي افتاد که آقاي خورشيدي اعلام خطا کرد و به وريا غفوري کارت زرد نشان داد.»
غياثي تصريح کرد: «در وقت‌هاي اضافه بازي در پايان نيمه اول استقلال به گل دست يافت داور گل را مردود اعلام کرد من از اين تصميم داور اينگونه متوجه شدم که داور به دليل استفاده برزاي بازيکن استقلال از دستش در زدن گل اعلام هند کرده که به دليل اين گل با دست بايد به برزاي اخطار مي‌داد که داد. به اعتقاد من داور در دقيقه ٨٢ بايد شماره ٤ تيم نفت را به دليل تکل دوپا از روبرو که منجر به خطاي شديد او روي بازيکن استقلال شد از بازي اخراج مي‌کرد که به يک کارت زرد بسنده کرد.»
وي افزود: «در دقيقه ٦٢ و قبل از به ثمر رسيدن گل سوم استقلال بازيکن صنعت نفت مرتکب هند پنالتي شد داور به بازي ادامه داد و توپ وارد دروازه نفت شد البته معلوم نبود داور آوانتاژ داده يا نه اگر آوانتاژ داده بود در صورت گل نشدن توپ حق داشت ضربه پنالتي اعلام کند. داور در دقيقه ٨٩ به شماره ٣٠ استقلال اخطار داد که مثل صحنه دقيقه ١٦ معلوم نبود علتش چيست. در دقيقه 94 بايد خطاي بازيکن نفت را اعلام مي‌کرد و به بازيکن خطا کار اخطار مي‌داد که توجهي به خطا نکرد.»منبع: جام نيوز

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.