تبلیغات

کارتن خواب ايراني که مولتي ميلياردر شد

کارتن خواب ايراني که مولتي ميلياردر شد

فارس/خليل رفعتي يکي از ايرانياني است که بعد از ترک اعتياد زندگي جديد را آغاز کرده است.

خليل رفعتي يکي از کارتن خواب هايي است که سال ها با اعتياد دست و پنجه نرم کرد و دوران سياهي را در زندگي خود پشت سر گذاشت.
او زماني به خريد و فروش ماشين مشغول بود که گرفتار مصرف هروئين مي شود به همين خاطر تمام دارايي خود را از دست مي دهد لذا همين امر باعث مي شود در خيابان هاي لس آنجلس به کارتن خوابي بپردازد و تا سر حد مرگ پيش برود.
اما عزم او براي ترک اعتياد زندگيش را متحول مي کند و پس از بستري شدن در يک کمپ براي رهايي از زندگي نکبت بارش تصميم به تهيه يک نوشيدني از چند ميوه مختلف مي گيرد که همين امر باعث مي شود وي به تاسيس آبميوه فروشي هاي زنجيره اي در آمريکا روي آورد و هم اکنون جزو ميليونرهاي اين کشور نيز محسوب مي شود او که هم اکنون 46 سال دارد صاحب بزرگترين فروشگاه هاي زنجيره اي آبميوه فروشي در آمريکا يعني سانلايف ارگانيکس است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.