تبلیغات

تجربه گذشته براي رحمتي تکرار نشد!/ پايان کابوس 3 هفته‌اي «سيد»

تجربه گذشته براي رحمتي تکرار نشد!/ پايان کابوس 3 هفته‌اي «سيد»

ميزان/ نيمکت‌نشيني‌هاي کاپيتان تيم فوتبال استقلال مانند ليگ برتر ششم ادامه پيدا نکرد.
سيد مهدي رحمتي، دروازه‌بان شماره يک و کاپيتان تيم فوتبال استقلال در حالي در بازي با صنعت نفت آبادان درون دروازه اين تيم قرار گرفت که در 3 بازي قبلي اين تيم مقابل سپاهان، نفت تهران و استقلال خوزستان با نظر عليرضا متصوريان روي نيمکت نشست.
به جاي او، سيد حسين حسيني از دروازه آبي‌پوشان حراست کرد اما پس از شکست استقلال در بازي قبل مقابل استقلال خوزستان، منصوريان باز هم رحمتي را به ترکيب اصلي برگرداند در بازي با صنعت نفت درون دروازه قرار داد تا نيمکت‌نشيني‌هاي اين بازيکن فعلاً از 3 بازي بيشتر نشود.
آخرين باري که رحمتي نيمکت‌نشين شده بود به ليگ برتر ششم و در زمان حضور اين بازيکن در استقلال برمي‌گردد. در آن فصل، رحمتي به عنوان دروازه‌بان اصلي استقلال، فصل را آغاز کرد اما از هفته نهم به بعد وحيد طالب‌لو با نظر صمد مرفاوي که در آن فصل هدايت استقلال را بر عهده داشت، جايگزين او شد.
نيمکت نشيني رحمتي تا هفته هفدهم يعني 9 هفته ادامه پيدا کرد. بعد از آن رحمتي و طالب‌لو، يک بازي در ميان درون دروازه استقلال قرار گرفتند تا اين که دوباره از هفته بيست‌ويکم تا هفته سي‌ام و پايان فصل، طالب‌لو دروازه‌بان اصلي استقلال بود.
در پايان ليگ برتر ششم، رحمتي از استقلال جدا شد و به مس کرمان رفت و دو فصل براي اين تيم بازي کرد. او در ليگ نهم و دهم پيراهن سپاهان را پوشيد و در ليگ يازدهم به استقلال برگشت و تا پايان ليگ سيزدهم در اين تيم بود. رحمتي در ليگ چهاردهم به پيکان رفت و در ليگ پانزدهم براي سومين بار به استقلال برگشت و در تمام اين فصل‌ها دروازه‌بان اصلي تيم‌هايش بود و تنها 14 بازي را از ليگ هفتم تا پانزدهم به دليل مصدوميت يا محروميت از دست داد.
تنها نيمکت‌نشيني‌هاي او که ظاهراً فني بود اما دلايل ديگري داشت به فصل جاري و اختلاف با عليرضا منصوريا برمي‌گردد که در 3 بازي، جاي خود را به حسيني داد.منبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.