تبلیغات

مصوبات امروز جلسه هیئت مدیره استقلال+مصاحبه

نشست هیئت مدیره اسقلال امروز صبح برگزار شد تا جذب آندو تیموریان و جپاروف به تایید هیئت مدیره برسد.

حسن زمانی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان درباره نشست امروز هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت:نشست بسیار خوبی را با تمامی اعضا برگزار کردیم و درباره مسائل مختلفی به گفتگو پرداختیم.

وی ادامه داد:در ابتدا بحث قراردادهای 2 بازیکن جدید به نام های جپاروف و تیموریان مطرح شد که این 2 قرارداد به تصویب هیئت مدیره رسید.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد:همچنین گزارش مالی توسط مدیر مالی و ذی حساب باشگاه به هیئت مدیره ارائه شد که باید بگویم گزارشی خوب در اختیار اعضا قرار گرفت.

زمانی افزود: گزارشی برای برنامه های آینده تیم در زمینه های حامی مالی و دیگر موارد از سوی مدیر عامل به هیئت مدیره ارائه شد و تصمیمات خوبی نیز در اینباره انجام گرفت.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پایان خاطر نشان کرد:از دیگر موارد مطرح شده در نشست امروز درباره بحث بازی روز گذشته استقلال مقابل صنعت نفت آبادان بود که اعضا امیدوار هستند این روند همچنان ادامه پیدا کند و تیم بتواند با بدست آوردن نتایج خوب دل هواداران را شاد کند.اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند همچنان از تیم حمایت کنند تا نتایج خوب ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.