تبلیغات

مشاور عالي فرمانده ناجا: بکارگيري دانش و تجربه حافظ امنيت کشور است

مشاور عالي فرمانده ناجا: بکارگيري دانش و تجربه حافظ امنيت کشور است

باشگاه خبرنگاران/ مشاور عالي فرمانده ناجا گفت: بکارگيري دانش و تجربه حافظ امنيت کشور است.

سردار سرتيپ دکتر بهرام نوروزي مشاور عالي فرمانده ناجا در کارگاه آموزش و تحول کلانتري و پاسگاه هاي گيلان که با حضور مسئولان انتظامي استان برگزار شد، با اشاره به اينکه انقلاب اسلامي برکت هاي زيادي را نصيب ايران اسلامي کرده، گفت: وجود امنيت پايدار در ايران اسلامي از برکت هاي انقلاب اسلامي است.

وي با تاکيد بر اينکه شهرونداني که نسبت به مسائل پيرامون و آينده خود بي تفاوت باشند و همه امور را به ديگران محول کنند بايد منتظر آسيب هاي آينده باشند، ادامه داد: وجود امنيت و آرامش مطالبه همه مردم است.

اين مقام ارشد انتظامي با يادآوري اينکه ماموريت هاي پليس بايد با دقت و نظارت انجام شود، متذکرشد: پليس بايد با بهترين عملکرد، زيباترين خاطرات را در ذهن مردم باقي بگذارد.

سردار نوروزي احترام به قانون و رعايت احترام متقابل در بين شهروندان را يکي از ويژگي هاي مهم جامعه پيشرفته دانست و اضافه کرد: پليس بايد با مجرمان مقتدر و با شهروندان با مهرباني و عطوفت رفتار کند.

مشاور عالي فرمانده ناجا امنيت اخلاقي را يکي از مولفه هاي امنيت اجتماعي دانست و ادامه داد: خانواده ها مهمترين عنصر در حفظ امنيت اخلاقي جامعه هستند.

سردار نوروزي با تاکيد براينکه برهم زدن عفت عمومي و امنيت اخلاقي ناامني را در پيش خواهد داشت، يادآورشد: نيروي انتظامي نيز بايد در اين عرصه فعاليت مناسبي داشته باشد.

اين مقام ارشد انتظامي با يادآوري اينکه دولت و ملت بايد در پيشرفت کشور مکمل يکديگر باشند، ادامه داد: بکارگيري دانش و تجربه حافظ امنيت کشور است.

وي در ادامه امر به معروف و نهي از منکر را يکي از فرهنگ هاي غني ايراني اسلامي دانست و افزود: برپا نگه داشتن امر به معروف و نهي از منکر در جامعه موجب پيشرفت فرهنگي و اجتماعي جامعه مي شود.

سردار نوروزي نيروي انتظامي را يکي از ارکان قدرت و امنيت جمهوري اسلامي ايران اعلام کرده و خاطرنشان کرد: ايمان به خدا و صداقت در خدمت گذاري، مهمترين ويژگي نيروهاي هميشه پيروز است.

مشاور عالي فرمانده ناجا بيکاري و وضعيت اقتصادي و تهاجم هاي فرهنگي را مهمترين علت ناامني اخلاقي در جامعه خواند و ادامه داد: همه آسيب هاي اجتماعي براي جلوگيري بايد ريشه يابي شوند.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.