تبلیغات

تمايل اندرويدي‌ها به پيشينيان آيفون ۷

تمايل اندرويدي‌ها به پيشينيان آيفون ۷

ايسنا/ اندرويدي‌هايي که مي‌خواهند به iOS‌ مهاجرت کنند، تمايل بيشتري به آيفون ۶ نسبت به آيفون ۷ دارند.

به گزارش تک‌تايمز، به نظر مي‌رسد صاحبان گوشي‌هاي هوشمند اندرويد که مي‌خواهند گوشي خود را به پلت‌فرم iOS تغيير دهند، آيفون ۶s را به آيفون ۷ ترجيح مي‌دهند.

آيفون در حال حاضر يکي از محبوب‌ترين گوشي‌هاي هوشمند را در تعطيلات ۲۰۱۶ عرضه کرد. در حال حاضر با توجه به مطالعه انجام‌شده توسط موسسه مصرف‌کنندگان ميزان ۲۹ CIRP درصد از کاربران اندرويد که به آيفون مهاجرت کردند، تعداد آيفون ۶s و ۶s Plus بيشتري به نسبت آيفون ۷ و۷ Plus که مدل‌هاي جديدتري هستند خريداري کردند.

در سال ۲۰۱۵، ۱۴ درصد کاربران اندرويد آيفون ۶s و۶s Plus را خريداري کردند. در سال ۲۰۱۶، اين رقم تا يک درصد افزايش يافت و تنها ۱۵ درصد از کاربران اندرويدي، آيفون ۷ و ۷ Plus را براي مهاجرت از اندرويد به iOS‌ انتخاب کردند که با توجه به جمعيت افراد در زمان راه‌اندازي قابل توجه است.

آيفون ۷ و ۷ Plus در مجموع ۷۲ درصد از کل فروش آيفون در سال ۲۰۱۶ را کسب کردند. در حالي که آيفون ۶s و۶s Plus تنها مجموع ۶۸ درصد از کل فروش آيفون در سال ۲۰۱۵ را شامل شده بودند. اين افزايش ۴ درصدي در آمار فروش ظرف يک سال، از محبوبيت و ترجيح عموم نشان دارد.

در سال ۲۰۱۶، ۴۰ درصد از فروش آيفون از آيفون ۷ بود و نسخه بزرگتر و گران‌قيمت‌تر آن يعني آيفون ۷ Plus توانست ۳۲ درصد از کل فروش آيفون در آن سال را به دست آورد.

بر اساس تحقيقات موسسه CIRP برروي يک نمونه ۵۰۰ نفري از مشتريان اپل، در طول فصل تعطيلات ۲۰۱۶، کاربران اندرويدي که آيفون ۶s و۶s Plus را خريداري کردند تقريبا دو برابر مهاجران به آيفون ۷ و۷ Plus بودند.

در سه‌ماهه منتهي به دسامبر سال ۲۰۱۶، تنها ۱۵ درصد از کاربران اندرويد به آيفون ۷ و ۷ Plus منتقل شدند، در حالي که در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۵، ۲۹ درصد کاربران اندرويدي با خريدن آيفون ۶s و۶s Plus به پلت‌فرم iOS مهاجرت کردند.

با توجه به اينکه آيفون ۷ و۷ Plus آخرين گوشي‌هاي هوشمند ارائه‌شده توسط اپل هستند، جاي تعجب است که مردم مدل‌هاي قبلي اين گوشي‌ها را انتخاب مي‌کنند. در حالي که برخي معتقدند حذف جک هدفون از آيفون ۷ و ۷ Plus براي بيشتر کاربران اندرويدي تاثيرگذار بوده و بدين ترتيب آنها آيفون ۶ را ترجيح داده‌اند.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.