تبلیغات

آثاري که در پنجمين روز جشنواره تئاتر فجر به صحنه مي‌روند

آثاري که در پنجمين روز جشنواره تئاتر فجر به صحنه مي‌روند

مهر/ سي و پنجمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر در پنجمين روز برگزاري خود که همزمان با ۵ بهمن ماه است، ميزبان ۱۱ اثر نمايشي در بخش صحنه‌اي و ۶ اثر در بخش محيطي است.
اسامي نمايش‌هايي که روز پنجم بهمن و در پنجمين روز سي و پنجمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر اجرا مي‌شوند، به شرح زير است:
تالار وحدت در اين روز ميزبان نمايش «يتيم خانه فونيکس» به نويسندگي آرش خيرآبادي وکارگرداني محمد نيازي است. اين نمايش که از مشهد در جشنواره شرکت دارد، راس ساعت ۱۹ در اين تالار به صحنه مي‌رود.
نمايش «شاخص» به نويسندگي و کارگرداني فوآد کوچي و مايکل آدوبريتو از فرانسه ديگر نمايشي است که در پنجمين روز جشنواره اجرا دارد. اين نمايش در ۲ نوبت ۱۷ و۲۰ در تالار اصلي تئاتر شهر به صحنه مي‌رود.
تالار چهارسوي مجموعه تئاترشهر نيز ميزبان نمايش «يادگار گاده ر» به نويسندگي و کارگرداني قطب‌الدين صادقي است که در ۲ نوبت ۱۸:۳۰ و۲۰:۳۰ اجرا مي‌شود.
نمايش «تو ماهي نيستي» به نويسندگي و کارگرداني ميهران توماسيان از کشور از ترکيه ديگر نمايش خارجي است که روز سه شنبه ۵ بهمن ماه به صحنه مي‌رود. اين نمايش در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ در تالار سايه مجموعه تئاتر شهر اجرا دارد.
نمايش «اسکورسيزي» به نويسندگي وکارگرداني رسول کاهاني در تالار قشقايي مجموعه تئاتر شهر به صحنه مي‌رود. اين نمايش در ۲ نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرا مي‌شود.
تماشاخانه سنگلج ميزبان نمايش «آبگوشت زهرماري» به نويسندگي آرش آبسالان وکارگرداني قاسم لطفي خواجه پاشا است که در ۲ نوبت ۱۷ و۲۰ روي صحنه مي‌رود.
نمايش «گرگ و ميش» نيز به نويسندگي و کارگرداني کريستينا گالبياتي وايليالوگينبوهل از کشور سوئيس درتئاتر مولوي اجرا دارد که در ۳ نوبت ۱۸ و۲۰ و ۲۲ روي صحنه مي‌رود و آخرين اجراي آن ويژه خبرنگاران تئاتر است.
نمايش «خوب، بد، زشت» به نويسندگي ابوالفضل حاجي عليخاني و کارگرداني شقايق فتحي در تالار حافظ اجرا دارد. اين نمايش در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۱ روي صحنه مي‌رود.
نمايش «ماتريوشکا» به نويسندگي وکارگرداني پارسا پيروزفر در تالار ناظرزاده تماشاخانه ايرانشهر اجرا دارد که در ۲ نوبت ۱۷ و ۲۰ به صحنه مي‌رود.
نمايش«ديابوليک: رومئو و ژوليت» نيز به نويسندگي محمدچرم شير و کارگرداني آتيلا پسياني در اين دوره از جشنواره حضور دارد. اين نمايش روز سه شنبه ۵ بهمن ماه درتالار سمندريان تماشاخانه ايرانشهر در ۲ نوبت۱۸:۳۰ و و ۲۰:۴۵ به صحنه مي‌رود.
نمايش«آري يا نه» به نويسندگي حسين جمالي و کارگرداني مجيد رحمتي از اراک ديگر نمايشي است که در پنجمين روز جشنواره به صحنه مي‌رود. اين نمايش در تالار انتظامي خانه هنرمندان در ۲ نوبت ۱۶ و ۱۸ اجرا مي‌شود.
برنامه نمايش هايي که در بخش محيطي پنجمين روز جشنواره اجرا مي‌شوند، به شرح زير است:
نمايش«زيرزمين» به نويسندگي وکارگرداني مسعود براهيمي از اصفهان در محوطه مجموعه تئاتر شهر اجرا مي شود. اين نمايش ساعت۱۶:۳۰ اجرا دارد.
همچنين نمايش«حق باکيه؟» به نويسندگي وکارگرداني مجيد اميني از شاهرود در محوطه مجموعه تئاتر شهر اجرا دارد که اين نمايش ساعت ۱۷ اجرا دارد.
مجموعه تئاتر شهر در اين روز ميزبان نمايش «مستندپخش نشده ميرزا» به نويسندگي مشترک احمدصميمي و هما پريسان وکارگرداني احمد صميمي است که در ساعت ۱۸ اجرا مي‌شود.
نمايش «فيش» به نويسندگي کاوه مهدوي و کارگرداني رستا رضوي از ورامين ديگر نمايشي است که ساعت۱۸:۳۰ در فضاي باز تئاتر شهر اجرا دارد.
نمايش«حريم شخصي» به نويسندگي و کارگرداني سيد جمال مير جعفري نيز راس ساعت ۱۶ در محوطه باز خانه هنرمندان ايران اجرا دارد.
نمايش «بزم و رزم» به نويسندگي و کارگرداني ابوالفضل طبسي از سبزوار آخرين نمايشي است که در بخش محيطي پنجمين روز جشنواره اجرا دارد. اين نمايش ساعت ۱۱ در برج ميلاد اجرا مي‌شود و ساعت ۱۶:۳۰ در محوطه باز خانه هنرمندان ايران اجرا دارد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.