تبلیغات

منصوريان به ترکيب برنده دست مي‌زند؟

منصوريان به ترکيب برنده دست مي‌زند؟

مهر/ همان فوتبالي که به قول منصوريان ۲۲ بازيکن را اصلي مي داند اصل ديگري هم دارد که مي گويد به ترکيب برنده نبايد دست زد، حالا بايد ديد سرمربي استقلال کدام اصل را اجرا مي کند.
عليرضا منصوريان بعد از ديدار با نفت و پيروزي سه بر صفر مقابل اين تيم در آبادان در مواجهه با انتقادها در مورد تغييرات بيش از اندازه در ترکيب استقلال اعلام کرد که ترکيب ثابت ندارد و همه ۲۲ بازيکن او در ترکيب استفاده خواهند شد.
بسياري از کارشناسان عدم موفقيت استقلال را در اين فصل تغييرات گسترده و نرسيدن به ترکيب ايده آل و ثابت نگه داشتن آن مي دانند.
پس از ديدار استقلال با سپاهان اصفهان که يکي از بهترين بازي هاي استقلال در نقش جهان رقم خورد استقلال با اين ترکيب به ميدان رفت: «حسين حسيني، مگويان، پادواني، مجيد حسيني، ميلاد زکي پور، اميد ابراهيمي، فرشيد اسماعيلي، بهنام برزاي، مجتبي حقدوست، کاوه رضايي و جابر انصاري»
در بازي هاي بعدي دوباره ترکيب استقلال توسط منصوريان به هم خورد و باز هم نتايج و جنس بازي راضي کننده نبود تا اينکه در ديدار با نفت استقلال با اين ترکيب به ميدان رفت: «مهدي رحمتي، مجيد حسيني، رابسون جانواريو، وريا غفوري، ميلاد زکي پور، اميد نورافکن، اميد ابراهيمي، مجتبي حق دوست، بهنام برزاي، کاوه رضايي و علي قرباني»
حالا پرسش اينجاست که آيا منصوريان باز هم به ترکيب اصلي و برنده دست مي زند و دوباره آزمون و خطا را در دستور کار خود قرار مي دهد يا اينکه اينبار به تيمي که سه گل در آبادان مي زند اعتماد مي کند؟ نکته در مورد منصوريان اينجاست که او حالا دو بازيکن جديد نام دار را هم احتمالا در اختيار خواهد داشت و بازي ندادن به تيموريان و جباروف کار ساده اي نيست و نمي توان به سادگي از کنار اين اسامي گدشت.
با اين وجود در همان اروپايي که منصوريان به آن استناد مي کند و مي گويد در فوتبال روز دنيا ۲۲ بازيکن به ميدان مي روند اصول ديگري هم وجود دارد که مي گويد:«به ترکيب برنده نبايد دست زد». حالا منصوريان مانده و دو اصل از فوتبال روز دنيا که هر دو با هم منافات دارند، بايد ديد او چه تصميمي خواهد گرفت.
استقلال در هفته نوزدهم ليگ برتر روز جمعه ساعت ۱۶:۴۵ ميزبان تيم پيکان در ورزشگاه آزادي خواهد بود.منبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.