تبلیغات

يک پرسپوليسي در جمع آتش‌نشانان مفقود شده!

يک پرسپوليسي در جمع آتش‌نشانان مفقود شده!

فارس/ مرکز علمي کاربردي پرسپوليس روز شنبه در جريان امتحاني که برگزار شد، يک غايب نامي داشت که صندلي خالي او براي همه دردناک بود. اين صندلي، به يکي از آتش‌نشانان دلاور اختصاص دارد.
حامد هوايي قوشچي از ايستگاه 28 آتش نشاني تهران از دانشجويان مرکز علمي کاربردي پرسپوليس است و اين خبر آغاز داستاني است که به قلب آدمي چنگ مي‌زدند.
در شنبه‌اي که گذشت، امتحان دانشگاه پرسپوليس غايبان ديگري هم داشت. همه آنها آتش‌نشاناني هستند که حالا در ميان آن ساختمان مخروبه به دنبال همکاران، دوستان و برادرانشان مي‌گردند. نام يکي از آنها حسام است. حسام هوايي! برادر حامد. دو قلو هستند با يک دنيا اميد و آرزو براي آينه طلايي که انتظارشان را مي‌کشد ولي همين هم باعث نمي‌شود اين فرشته‌هاي نجات به دل خطرهايي نزنند که همگان از آنها مي‌گريزند.
با هم وارد دانشگاه پرسپوليس شدند و هر دو دانشجوي ترم يک کارشناسي مديريت اماکن ورزشي هستند. شايد هم به اتفاق يکديگر آتش‌نشان شده بودند. اين روزها، حسام هم در دسترس نيست تا از او بپرسيم. البته معلوم است کجاست و چه مي‌کند. او دنبال حامدها مي‌گردد. آجر به آجر و آهن به آهن را زير و رو مي‌کند. فقط خدا مي‌داند چه حالي دارد مثل تمام آن خانواده‌هايي که منتظر خبري از عزيزانشان هستند. مثل تمام ايران که اين عاشقان شير دل، عزيزان تمام ايران هستند.منبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.