تبلیغات

تغییر نام یک تیم به شهدای آتش نشان

به گزارش افکارنیوز، به منظور ارج نهادن به فداکاری های غیور مردان آتش نشانی و پس از رایزنی مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون تنیس روی میز با مدیران عامل بانک دی و صندوق ضمانت صادرات، مقرر گردید سهمیه حضور تیم صندوق ضمانت صادرات در لیگ برتر پس از موافقت مدیر عامل محترم آن صندوق به نام شهدای آتش نشان تغییر نام داده و سپس با همین نام در لیگ برتر سال جاری حاضر شود. این اقدام فدراسیون در راستای تاکید وزارت ورزش و جوانان مبنی بر توجه ویژه به امور فرهنگی و به جهت تعامل و همکاری بسیار خوبی که در ماه های گذشته با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ایجاد شده و همچنین به پاس بزرگداشت یاد و خاطره آتش نشانان فداکار کشور صورت گرفته است.

در همین راستا مقرر گردیده پیشنهاد مدیریت تیم فوق الذکر با دو نفر از قهرمانان المپیکی و صاحب نام تنیس روی میز آقایان مجید احتشام زاده و ابراهیم علیدخت مطرح گردد.

همچنین تعدادی از ورزشکاران مطرح کشور به اتفاق یک ورزشکار چینی ترکیب تیم تنیس روی میز شهدای آتش نشان را تشکیل می دهند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.