تبلیغات

4گوشه دنيا/ راننده قانون شکن کل شهر را سر کار گذاشت!

4گوشه دنيا/ راننده قانون شکن کل شهر را سر کار گذاشت!

باشگاه خبرنگاران/ "مارتين چاپمن" راننده 35 ساله اهل "نورث همپتون" انگليس زماني که آخرين بار به شکل خطرناکي از يک چهار راه شلوغ عبور کرد به دام قانون گرفتار شد. وي در توجيه اين عمل خطرناکش و استفاده از چراغ گردان و آژير ادعا کرد که در يک مرکز اهداي خون کار مي کند و در آن لحظه در حال رساندن يک کيسه خون به يک بيمار نيازمند بوده است.
اما مستندات ارائه شده به دادگاه توسط پليس"نورث همپتون"حکايت از داستان ديگري داشت. در بررسي دوربين‌هاي مدار بسته ثابت شد که وي نه تنها از آژير و چراغ گردان براي موقعيت هاي اضطراري استفاده نکرده بلکه از اين راه براي فرار از ترافيک بهره برده است. پليس در دادگاه گفت اين راننده جوان در 37 موقعيت مختلف ديگر نيز از اين حربه استفاده کرده است.
گفتني است؛ قرار است جلسه بعدي داگاه وي در تاريخ 10 فوريه برگزار شود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.