تبلیغات

زور صادقیان به صبا نرسید!+عکس

مهاجم تیم ماشین سازی تبریز نتوانست برای پیروزی تیمش کاری انجام دهد.

 پیام صادقیان در فصل جاری یکی از بازیکنان خوب ماشین سازی بوده است.عملکرد او از ابتدای فصل موثر بوده و نشان می دهد همواره برای موفقیت تیمش تلاش کرده است. صادقیان در دو، سه بازی گذشته ماشین سازی نیز عملکرد خوبی داشت و دیروز مقابل صبای قم نیز بد کار نکرد.

در روزی که فرهادکاظمی از عملکرد بازیکنانش شکایت داشت، صادقیان روز بدی را پشت سر نگذاشت اما نتوانست مانع ثبت یک تساوی دیگر در کارنامه ماشین سازی شود.

پیام صادقیان امسال از نظر اخلاقی نیز توانسته توجه ها را به خود جلب کند. صادقیان اگرچه در بازی ماشین سازی مقابل ذوب آهن دو کارت زرد گرفت و از زمین اخراج شد؛ اما هنوز در قسمت اخطارهای بازیکنان نامش دیده نمی شود. به عبارت دیگر دو اخطار صادقیان که منجر به اخراج شده، پاک شده و او اکنون جزو بازیکنانی است که هیچ اخطاری در جریان مسابقات نگرفته است.

منبع: ورزش سه 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.