تبلیغات

آخرین وضعیت مادری که در بیمارستان چمران تهران در حین سزارین، دهان،‌ لب و ریه‌اش سوخت

جامعه > سلامت - معاون درمان وزارت بهداشت شب گذشته دربیمارستان شهید چمران اهواز به ملاقات مادری رفت که در هنگام سزارین در اتاق عمل به علت استنشاق ترکیبی از گازهای دی اکسید کربن و اکسید نیترو (N2O) که اشتباهاً به جای گاز تنفسی بیهوشی به او وصل شده بود، به کما رفت و لب، دهان و ریه اش دچار سوختگی شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حدود یک ماه قبل در بیمارستان شهید چمران تهران، مادری هنگام سزارین و به دنیا آمدن دوقلوهایش، دچار آسيب در ناحیه لب، دهان و ریه شد. این زن که دوقلو باردار بود، در اتاق عمل به علت استنشاق گازی که اشتباهاً به جای گاز تنفسی حین بیهوشی به او وصل شده بود، دچار آسيب شد.

شب گذشته به دنبال دستور وزیر بهداشت دکتر آقاجانی معاون درمان در بیمارستان محل بستری بیمار حادثه دیده، حضور یافت و به دستور او، یک تیم تخصصی وضعیت بیمار را تحت نظر و کنترل دارند. فعلا وضعیت بیمار پایدار است و رو به بهبود است و خطری سلامت او را تهدید نمی کند.

در این دیدار گفته شد اقدامات درمانی مناسب برای بیمار انجام شده و وضعیت روحی بیمار نیز بهتر شده و هوشیار است. در حال حاضر به دستور معاون درمان وزارت بهداشت زیر نظر کادری از پزشکان مجرب مراحل درمان را سپری می کند و مشکل خاصی وجود ندارد. بخشی از صورت بیمار که دچار آسيب شده است، پیوند شده و مراحل درمان او به طور دقیق و کامل در حال انجام است.

باوجود اینکه این حادثه در بیمارستان چمران رخ داده، ولی در حال حاضر بیمار حادثه دیده در بیمارستان دیگری تحت مراقبت های درمانی قرار دارد.

همچنین پرونده این حادثه برای بررسی زوایا و علت پر شدن کپسول با گاز غیر از اکسیژن به دادگاه ارسال شده است.

۴۷۴۷

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار