تبلیغات

عدم پرداخت همزمان عیدی با مستمری بازنشستگان!

با نزدیك شدن به پایان بهمن قول مسئولان در خصوص واریز همزمان عیدی و حقوق بازنشستگان محقق نشد.

پرداخت عیدی بازنشستگان

هرساله با نزدیك شدن به اواخر سال حرف و حدیث های پرداخت عیدی و تعیین حقوق كارمندان،كارگران و بازنشستگان به مهم‌ترین اخبار روز تبدیل می شود اخباری كه تمامی اشخاص از مسئولان تا مردمی كه با این موضوع مرتبط هستند، پیگیر آن می‌شوند.

هرساله نیز در زمان تعیین حقوق و عیدی،مسئولان سعی دارند در ابلاغ بودجه به مجلس بر اساس وعده های قبلی خود عمل كنند اما در بسیاری از موارد این وعده و وعید ها محقق نمی شوند .

چندی پیش محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری خود میزان عیدی كارمندان و بازنشستگان را مبلغی بالغ بر ٦٨٨ هزار تومان اعلام كرد كه زمان واریز آن را به ادارات و صندوق بازنشستگی ارجاع داد.

*واریز حقوق بازنشستگان همزمان با پرداخت مستمری بهمن ماه

در همین راستا و پس از اعلام میزان عیدی بازنشستگان حسین بخشی‌زاده مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی كشور با اعلام زمان واریز عیدی آن ها گفت : خدا را شاکریم در سی ‌و هفتمین بهار انقلاب و با همکاری دولت تدبیر و امید، عیدی بازنشستگان و موظفینی که واریزی آن توسط خزانه‌داری کل کشور به حساب صندوق انجام می‌شود همزمان با حقوق بهمن ماه 94 به حساب بازنشستگان و موظفین پرداخت خواهد شد.

پس از اعلام این خبر با اندكی جست و جو و گپ و گفتی با برخی بازنشستگان متوجه شدیم كه وعده واریز عیدی همزمان با پرداخت مستمری آن ها تاكنون محقق نشده است چرا كه براساس گفته ی آن ها حقوق بسیاری از بازنشستگان در بازه زمانی 20 تا 25 بهمن ماه واریز شده است اما مبلغ عیدی تعیین شده در آن لحاظ نشده است و این افراد همچنان برای دریافت عیدی در انتظار به سر می برند.

امیدواریم این انتظار هرچه سریع تر به پایان رسد و عیدی بازنشستگان تا اواخر بهمن ماه به حساب آن ها واریز شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

آخرین جزییات از عیدی بازنشستگان+جدول

کارمندان و کارگران چقدر عیدی می گیرند؟ +جدول

میزان عیدی کارگران اعلام شد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار