تبلیغات

جاستین، برادرش را به گرمی آورد! +عکس

برترین ها: از آنجا که سنا گومز، به همراه تیلور سوئیفت به روی فرش قرمز قدم گذاشت، جاستین بیبر هم برای این که تنها نباشد، دست برادر کوچک اش را گرفت و با او در مراسم گرمی حاضر شد. جاستین بیبر برادر کوچکش را به گرمی آورد!
به نظر می رسد برادر کوچک او، جکسون، که تنها 6 سال دارد، حق جاستین را در زیبایی خورده است.جکسون بیبر برخلاف برادرش لباس پوشیده است. جاستین بیبر کتی سفید رنگ با پیراهن مشکل به تن کرده در حالی که برادر او پیراهنی سفید به همراه کتی مشکی پوشیده است.علارغم سن کم جکسون، به نظر می آید که او خیلی حرفه ای و با اعتماد به نفس بر فرش قرمز قدم گذاشته است. او در مقابل دوربین خبرنگاران، دست های کوچک اش را روی سینه جمع کرده و با لبخندی به دوربین زل زده است. جاستین بیبر برای نشان دادن عشق اش به او، گونه اش را می بوسد اما گویا جکسون علاقه چندانی به این کار نشان نمی دهد.  جاستین بیبر برادر کوچکش را به گرمی آورد!
از عکسهایی که جاستین بیبر منتشر می کند، پیداست که این دو برادر رابطه خوبی با یکدیگر دارند. جاستین در پستی که در توییتر منتشر کرده است، زیر عکس برادرش نوشته: «من تو را بیش از هر چیز دیگری در این دنیا دوست دارم، جکسون!»

در سال 2011 جاستین بیبر نامزد دو جایزه گرمی اوارد برای بهترین هنرمند تازه کار و بهترین آلبوم پاپ شد اما موفق نشد هیچ کدام از آن جوایز را دریافت کند. 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار