تبلیغات

زندگی جنسی تان در خطر است!


دنیا از نگاه نوزاد چگونه است؟زندگی جنسی تان در خطر است!

محققین در مورد بینایی نوزادان مطالعاتی انجام داده اند. نتایج تحقیقات قبلی مبنی بر این بود که نوزادان نمی توانند به خوبی ببینند و اینکه به طور میانگین در فاصله بیشتر از ۳۰ سانتی متر که تقریبا برابر با فاصله سینه مادر و صورت اوست، دنیا تبدیل به هاله ای خاکستری می شود. در حالی که میزان خاصی از کنتراست و وضوح تصویر در تصاویر دو بعدی برای جلب توجه نوزادان لازم بود اما متاسفانه هنوز در این زمینه آگاهی کمی وجود داشت و این مسئله به دلیل این بود که نه تنها متغیرهای موردنظر مانند درک حالات صورت غیر قابل تشخیص بودند بلکه قابل آزمایش هم نبودند.
مردان هم یائسه می شوند؟!زندگی جنسی تان در خطر است!

متخصصان اورولوژی می‌گویند عارضه‌ای شبیه به یائسگی خانم‌ها که در میانسالی رخ می‌دهد، برای مردان در سنین بالاتر و البته به شکلی دیگر بروز می‌کند که علاوه بر محدود کردن توان جنسی آنها، سایه‌اش را بر ابعاد دیگر زندگی‌شان نیز می‌گستراند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


آرام شدن نوزاد به روش پدرانهزندگی جنسی تان در خطر است!

پدران همیشه نقش کم رنگتری در پرورش فرزندان داشته‌اند اما پای صحبت پدران که بنشینید خواهید فهمید که آنها هم روشهای خاص خودشان را در تسکین و آرام کردن نوزادان دارند. از گردش شبانه با ماشین تا پستانک و ... یادگیری اینکه چطور نوزادتان را آرام کنید نیاز به تجربه و آزمایش دارد اما روشهای پیشنهادی ما حتمابه دردتان میخورد.
علایم مسمومیت در دوران بارداریزندگی جنسی تان در خطر است!افزایش وزن ناگهانی در یک هفته که معمولاً ۲,۵ کیلوگرم است نشانه‌ هشداردهنده‌ای محسوب می‌شود که بر اساس آن باید توسط پزشک متخصص بررسی شود. معمولاً زنان باردار در این شرایط احساس تورم می‌کنند و پس از جمع‌آوری ادرار ۲۴ ساعته دفع پروتئین در آنها بررسی می‌شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار