تبلیغات

رشد ۷ درصدی پروازهای ۹ ماهه سال جاری

کوروش فتاحی در جمع خبرنگاران افزود: فرودگاه امام خمینی برای ارتقاء سطح خدمات رسانی به مسافران نیازمند تغییر و تحولاتی است که در حال حاضر تغییراتی در برخی ترمینال های این فرودگاه در حال انجام است.

وی افزود: با وجود اینکه در سال جاری پرواز حج نداشتیم و کشور ترکیه نیز از لحاظ امنیتی دچار مشکل بود، اما در ۹ ماهه سال ۹۵ شاهد رشد ۷ درصدی در حجم پروازها بودیم و در این مدت تعداد پروازها به ۵۷ هزار رسید.

فتاحی ادامه داد: هم اکنون ۷۰ درصد از پروازهای بین المللی در فرودگاه امام(ره) انجام می شود.

به گفته معاون شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، در ۹ ماهه سال ۹۵ حجم مسافران ۱۰ درصد افزایش یافته که پیش بینی می شود تا پایان سال ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار مسافر در فرودگاه امام(ره) پذیرش می شود.

وی اظهار داشت: در حوزه جابجایی بار هم شاهد رشد بودیم و در این زمینه حجم کالاهای جابجا شده ۱۲ درصد افزایش داشته است و طی ۹ ماهه سال جاری ۱۵۶ هزار تن کالا از فرودگاه امام(ره) جابه جا شده است.

فتاحی اضافه کرد: در حال حاضر ۶۰ ایرلاین در مقاصد پروازی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) فعال هستند که ۵۰ ایرلاین آن خارجی و ۱۰ ایرلاین آن داخلی هستند.

35224

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.