تبلیغات

تکذيبيه مرکز روابط عمومي بنياد مستضعفان در خصوص اظهارات منتسب به رياست بنياد

تکذيبيه مرکز روابط عمومي بنياد مستضعفان در خصوص اظهارات منتسب به رياست بنياد

فارس/ بنياد مستضعفان طي نامه اظهارات منتسب به رياست اين بنياد مبني بر عذرخواهي و قبول مسئوليت در حادثه ساختمان پلاسکو را تکذيب کرد.
به گزارش فارس، به نقل از خانه ملت، بنياد مستضعفان طي نامه اظهارات منتسب به رياست اين بنياد مبني بر عذرخواهي و قبول مسئوليت در حادثه ساختمان پلاسکو را تکذيب کرد.
متن اين تکذيبيه به شرح زير است: «روابط عمومي بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي ضمن تکذيب اظهارات منتسب به رياست اين بنياد مبني بر عذرخواهي و قبول مسئوليت در حادثه ساختمان پلاسکو در جلسه کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي در مورخ 4 بهمن ماه 1395، اعلام مي دارد آنچه همواره مورد تاکيد رياست بنياد بوده است مسئوليت دستگاه‌هاي مختلف و مسئوليت بنياد در راستاي کمک و مساعدت به خسارت ديدگان ، ساخت مجدد و منطبق با استاندارد ساختمان پلاسکو و واگذاري منطبق بر ضوابط خاص مي‌باشد.»با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.