تبلیغات

بهترين‌ها در قرق استقلالي‌ها و تراکتوري‌ها

بهترين‌ها در قرق استقلالي‌ها و تراکتوري‌ها

کاپ/ هفته هجدهم رقابت هاي ليگ برتر با تثبيت صدرنشيني پرسپولي سو بازگشت شکوهمند استقلال همراه بود.
هفته هجدهم رقابت هاي ليگ برتر برگزار شد و در نهايت نتايج جالبي هم رقم خورد که ماحصل آن تثبيت صدرنشيني پرسپوليس، پيروزي تيمهاي تراکتور و ذب آهن و صعود استقلال به رده چهارم جدول رده بندي بود. در قعر جدول هم جدال تيم هاي صبا و ماشين سازي برنده نداشت اما سايپا با شکست سياه جامگان خودش را به تيمهاي بالادستي نزديک کرد. هفته هجدهم يکي از کم گل ترين هفته هاي ليگ بود که تنها 9 گل داشت و دو تيم ميزبان هم در آن شکست خوردند.
با ترين هاي هفته هجدهم همراه کاپ باشيد:
دروازه بان:
محمدرضا اخباري: گلر جوان تراکتورسازي که در اني فصل بالا و پايين هاي زيادي داشته است پس از يک هفته وقفه، دوباره ستاره تيمش بود. او در بازي با پيکان نمايش منحصر به فردي داشت و با چند سيو تاثير گذار علي الخصوص در دقايق پاياني از علل اصلي کسب سه امتياز براي تيم قلعه نويي بود.
مدافعان:
مجيد حسيني: مدافع جوان آبي پوشان تهراني هر هفته پخته تر مي شود. شماره 33 که نشان داده مي تواند جايگزين خلفي براي پژمان منتظري باشد اين بار براي تيمش گل هم زد تا نشان دهد شم گلزني اش هم بالاست.
خالد شفيعي: به زيبايي توانست جلوي مهاجمان پيکان را بگيرد. گادوين منشا و شهريار مغانلو به جز يکي دو صحنه نتوانستند از پس مدافع باتجربه تراکتور بربيايند. شفيعي در اين فصل براي چندمين بار است که در بين بهترين هاي هفته قرار مي گيرد.
وريا غفوري: نمايش بي نقصي مقابل صنعت نفت آبادان داشت. هم پاس گل داد و هم در طول 90 دقيقه اجازه خودنمايي به بازيکنان سرعتي صنعت نفت را نداد. وريا پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت نسبتا طولاني اش، منصوريان را از سمت راست اسوده خاطر کرد.
وحيد محمدزاده: يکي از بهترين بازيکنان ليگ تا به اينجا که مورد نظر کي روش هم قرار گرفته در اين هفته هم نمره قبولي گرفت. وحيد محمدزاده قوي هيکل در برابر فولاد و مهاجمانش باهوش و سريع بود و اجازه خودنمايي به آنها را نداد. همچنني توانست با بهره گيري از استايل مناسبش روي گل تيمش تاثير مستقيم داشته باشد.
هافبک ها:
اميد ابراهيمي: همه کار کرد و قرار گرفتنش در ترکيب بهترين ها اصلا جاي تعجب ندارد. اميد ابراهيمي بازهم نشان داد بي ترديد يکي از بهترين هاي ايران در پست خودش است. روي دو گل تاثير مستقيم داشت و جنگ هاي ميانه ميدان را هم از آن خود کرد.
محمدرضا عباسي: هفته هاست در ترکيب تيمش جا افتاده است. هم تکنيک خوبي دارد و هم از هوش بالايي برخوردار است. حسيني اين بار با يک گل، توانايي بالايش را بولد کرد. گل سه امتيازي او ذوب آهن را چسبيده به بالاسري هايش نگه داشت.
معين عباسيان: بي ترديد بهترين ايستگاهي زن ايران در حال حاضر شماره 23 پديده است. او در عين حال شايد بدشانس ترين هم باشد که ضربه آزادهاي فوق العاده اش راه به جايي نمي برد. عباسيان در برابر نفت هم با فوتبال فانتزي اش موقعيت هاي خوبي براي هم تيمي هاي ايجاد کرد و ضربات و شتهاي خودش هم با درخشش فراهاني و با چاشني بدشانسي به گل تبديل نشد اما در تيم اصلي هفته يک جا براي خودش رزرو کرد.
مهاجمان:
محمدرضا خلعتبري: بعد از 391 روز گل زد. اولين گلش در سال 95 در ليگ برتر بود. مورچه اتمي حالا ديگر با تجربه فوتبال ايران در دومين بازي اش براي سايپا گلزني کرد؛ آن هم از نوع سه امتيازي اش. بارها خط دفاعي تيم حريف را به هم ريخت و بي شک يکي از بهترين ها بود.
محمد ابراهيمي: دو هفته است که پايش به گلزني باز شده است. دو هفته است که با حرکات در عرض و تکنيک فراوان و شوتهاي با دقتش به داد تيم قلعه نويي مي رسد. شماره 10 شيرازي الاصل تراکتور، محبوب تر از قبل نزد پرشورها شد.
مهدي طارمي: حتي در روزي که ر وي فرم هم نباشد بازهم کار خودش را مي کند. ماموريتش را به نحو احسن انجام مي دهد. هر چند اگر موقعيت هاي زيادي را از دست بدهد. طارمي با تنها گلش در روزي که کار پرسپوليسي ها گره خورده بود توانست سه امتياز ارزشمند به حساب تيمش واريز کند.
بهترين بازيکن هفته: اميد ابراهيمي
شماره 6 آبي پوشان تهراني لياقت اين عنوان را بدون ترديد داشت. اميد ابراهيمي اين هفته ها دوباره همان اميد ابراهيمي معروف شده است. همان بازيکني که يک تنه ميانه ميدان را جمع مي کند. هم کمک حال مدافعين است هم عصاي دست فاز هجومي تيم. او مقابل صنعت نفت همه اين کارها را کرد تا نشان دهد هنوز هم ستاره اصلي آبي پوشان تهراني است. ابراهيمي همچنين خط و نشاني براي آندو و جپاروف، هافبک هاي جديد تيم کشيد.
بازيکن ناکام هفته: مهدي مومني
بازيکن فصل گذشته استقلال تهران که در اين تيم دوران کابوس واري داشت حتي با بازگشت به استقلال خوزستان هم نتوانسته دوران خوب گذشته را تکرار کند. او پايش به گلزني بسته شده وحتي از روي نقطه پنالتي هم قادر نبود اين طلسم را بشکند. مومني اگر پنالتي اش را گل کرده بود الان آبي هاي خوزستان هم انتقام باخت رفت را از ويسي گرفته بودند و هم به صف بالانشينان اضافه شده بودند.
بهترين مربي هفته: عليرضا منصوريان
در اين انتخاب ترديد نکنيد. هر چه قدر هم به منصوريان انتقاد وارد باشد بايد به شهامت او احسنت گفت. منصوريان با جوان هاي فوق العاده جوياي نامش در آبادان کاري کرد کارستان. تيم او به راحتي موفق به شکست تيمي شد که هفته گذشته تراکتور را در تبريز متوقف کرده بود. بنزين سبز منصوريان اميدوار کننده ظاهر شد.
مربي ناکام هفته: فيروز کريمي
شکست سنگين و خانگي و دور از انتظار صنعت نفت مقابل تيمي رقم خورد که هيچ کس تصورش را نمي کرد بتواند با اين نتيجه به پيروزي برسد. آن هم در روزهايي پر بحران و پر فشار. آن هم با اين نتيجه. آن هم در برابر تيمي که در نيم فصل دوم عالي کار کرده بود. اقاي خاص فوتبال ايران پس از دو هفته موفق در برابر استقلال هيچ حرفي براي گفتن نداشت.
بازگشت هفته: وريا غفوري
مدافع ملي پوش استقلال پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدوميتش دوران باشکوهي به ميادين داشت. او از غيبت مگويان استفاده کرد و از ابتدا براي تيمش مقابل صنعت نفت به ميدان رفت و ضمن دادن يک پاس گل، بازي کم نقصي را هم ارائه داد تاخيلي زود دوران پسا مصدوميت را با موفقيت پشت سر بگذارد.
گل هفته: مجتبي حقدوست
گل اول استقلال به صنعت نفت آبادان بهترين گل اين هفته بود. گلي که از روي ارسال فوق العاده وريا غفوري از سمت راست آغاز شد و به ضربه تک ضرب و هوشمندانه مجتبي حقدوست به پشت سر هوري ختم شد. اين گل هم زيبا بود هم تاکتيکي.
پديده هفته: نداشتيم
بازي هفته: استقلال خوزستان – سپاهان
جدال تيمهاي پورموسوي و ويسي بسيار تماشايي و پر موقعيت بود. هر دو تيم شانس هاي زيادي براي گلزني داشتند. اين بازي در کنار موقعيت هايش، حواشي فراواني هم داشت. اخراج پورموسوي و گرفتن دو پنالتي تنها بخشي از اين حواشي بود.
بازي کسل کننده هفته: ماشين سازي – صبا
اين مسابقه گلي نداشت. تيم صبا هم اکثرا فوتبال بسته اي را به نمايش مي گذارد و همين مساله باعث شد تا بازي چندان افت و خيز بالايي نداشته باشد.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.