تبلیغات

تصویر از فوتبال‌دستی بازی کردن ناصرخان و منصورخان

تصویر از فوتبال‌دستی بازی کردن ناصرخان و منصورخان

ورزش > لیگ برتر - این عکسی قدیمی است از مرحوم پورحیدری و مرحوم حجازی که این دو را در حال بازی‌کردن فوتبال‌دستی نشان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال طی چند سال گذشته دو تن از بزرگان و اسطوره های خود را از دست داد. ابتدا در خرداد 90 ناصر حجازی دروازه بان افسانه ای و عقاب آبی ها پر کشید و 5 سال بعد نوبت به منصور پورحیدری-پدر استقلال- رسید تا به یار و رفیق کهنه اش بپیوندد. ناصر و منصور در دوران بازیگری و در کنار هم بارها و بارها برای استقلال افتخار آفریدند که اوجش قهرمانی در جام باشگاه های آسیا بود. بعد از دوران بازی هم در مقاطع گوناگون به هر شکلی که می توانستند یار و یاور تیم شان بودند. دو نفری که امروز فقدانشان به شدت در استقلال حس می شود در این عکس قدیمی و در کنار هم مشغول بازی فوتبال‌دستی هستند.

254 41

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.