تبلیغات

عارف :باید با حسین فریدون یا هرکسی که تخلف کرده برخورد شود

رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: انقلاب نشان داد که با هیچ کس عقد اخوت نبسته و هرکس تخلفی انجام داده باید با آن برخورد شود.

عارف :با کسی عقد اخوت نبسته‌ایم 

صبح امروز نشست خبری محمدرضا عارف رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان با حضور اصحاب رسانه در محل بنیاد امید ایرانیان برگزار شد.عارف در پاسخ به این سوال که باتوجه به اعلام تخلف حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهور از سوی سخنگوی دستگاه قضا، اصلاح طلبان چه برخوردی با لین مسئله خواهند داشت. گفت: انقلاب نشان داد که با هیچ کس عقد اخوت نبسته ، با فریدون و هرکس تخلفی انجام داده باید با آن برخورد شود.

وی افزود: ما در برخورد با هرمتخلفی به صورت یک مسئله ملی و نه جناحی برخورد می کنیم. از این رو معتقدیم با هر تخلفی که در جبهه اصلاحات صورت گیرد باید برخورد کنیم و متقابلا همین انتظار را از جناح مقابل داریم.

منبع: دانشجو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.