تبلیغات

پیکه: دوست دارم خلاف عرف رفتار کنم

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا با بیان دلایلش برای پوشیدن پیراهن تیم ملی اسپانیا، اعتراف کرد انجام برخی کارهای خلاف عرف برای او لذت‌بخش است.

خبرگزاری تسنیم: جرارد پیکه در گفت‌و‌گویی که به تازگی با «پاپل» ضمیمه نشریه موندودپورتیوو انجام داده، اعترافات جالبی درباره خود انجام داشته و دلایلش برای بازی در تیم ملی اسپانیا را با وجود تعصبی که به ایالت کاتالونیا دارد، گفته است.

پیکه که پست‌های جنجالی‌‌‌اش برای طعنه زدن به رئالی‌ها انتقادات فراوانی را برای او به همراه داشته است، به پاپل گفت: قبول دارم کسی هستم که بعضی وقت‌ها بدون فکر کردن، یکسری کارها و حرکات را انجام می‌دهد. مسی دوست ندارد همیشه به یکسری چیزها مقید باشد و بدش نمی‌آید سنت‌شکنی کند. به نظر می‌رسد که همه ما خودمان را به پیروی به یکسری آداب و اصول که موردپسند جامعه است ملزم می‌دانیم و اجازه نداریم از یک مسیر خارج شویم، اما من گاهی اوقات دوست دارم که از این مسیر خارج شوم و از اینکه این‌گونه رفتار کنم، لذت می‌برم.

پیکه درباره اوضاع ایالت کاتالونیا و جنجال‌هایی که درباره استقلال‌طلبی این ایالت از اسپانیا وجود دارد، تأکید کرد: به نظر من اینکه موافق برگزاری همه‌پرسی باشید معنایش این نیست که شما طرفدار استقلال کاتالونیا هستید. افرادی زیادی در کاتالونیا و سایر نقاط اسپانیا موافق برگزار همه‌پرسی هستند. همین‌طور کسانی هم هستند که با آن مخالفت می‌کنند. مشکل این است که برخی کانال‌ها اخبار و اطلاعات را خلاف واقعیت منتقل می‌کنند.

مدافع میان بارسلونا درپایان درباره تعهدش نسبت به تیم ملی اسپانیا با وجود بی‌مهری‌های فراوانی که در یک سال اخیر از سوی گروه فراوانی از هواداران این تیم دیده است، عنوان کرد: اگر من برای تیم ملی اسپانیا بازی می‌کنم، اول به این دلیل است که واقعاً احساس می‌کنم باید برای این تیم بازی کنم، چون تیمی بسیار بزرگ و عالی است. دومین دلیلش هم این است که من یک اسپانیایی‌ام پس باید به تیم ملی‌ام و هموطنان و دوستانم در این کشور کمک کنم.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار