تبلیغات

کودکان را با بازي‌هاي گروهي آشنا کنيم

 کودکان را با بازي‌هاي گروهي آشنا کنيم

باشگاه خبرنگاران/ کودکان از همان سنين پايين بايد نحوه حضور در گروه را بياموزند و هيچ فضايي بهتر از بازي‌هاي گروهي براي آموزش آنها نيست.

امان ا... قرايي مقدم، جامعه شناس اظهار کرد: کودک بايد بداند رعايت نوبت در استفاده از اسباب بازي‌هاي موجود، چه اين اسباب بازي‌ متعلق به خودش باشد چه از آن ديگري، بسيار حائز اهميت بوده و اين آموزش تنها در شرکت دادن فرزندانمان در بازي‌هاي گروهي امکان پذير است.

وي تصريح کرد: کارشناسان معتقدند که کودکان در سنين 4 تا 5 سال در مرحله‌اي هستند که مي‌توانند ياد بگيرند به اشتراک گذاشتن اسباب بازي‌ يا هر وسيله ديگري با همبازي‌ها لذت بخش است.

اين جامعه شناس با بيان اينکه والدين وظيفه دارند به کودک بخشندگي و دوري از خود خواهي را با نمايش گذاشتن اين خصيه‌ها آموزش دهند گفت: وقتي که کودک براي حفظ اسباب بازي‌هايش ترد خويش، داد و بيداد و مشاجره مي‌کند به او کمک کنيد تا هر آنچه را که اتفاق مي‌افتد، به درستي درک کند و اگر چيزي را در پشت سرش قرار داده و به کسي نمي‌دهد براي او توضيح دهيد که با اين کار، دوستانش در مورد او چه فکري مي‌کنند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.